Bezmaksas adventes vainagu pīšanas meistarklase 1. decembrī

Bezmaksas adventes vainagu pīšanas meistarklase 1. decembrī

28. Nov 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Adventes vainags, kā svētku priekšvēstnesis, ir kļuvis par iecienītu simbolu, ko attēlo gan apsveikuma kartītēs, gan izmanto kā telpu rotājumu, liekot to uz galda ar svecītēm, vai karinot pie ieejas durvīm.  Oriģināla un kvalitatīva vainaga pīšana bieži vien tiek uzticēta tiem, kuri to prot vislabāk, taču, ja šogad vēlaties pārsteigt savus mājiniekus ar īpašu, pašdarinātu adventes vainagu, t/c Alfa aicina uz meistarklasi 1.decembrī. 

1.decembrī no plkst. 12.00 – 20.00 pie t/c Alfa Info centra profesionāli adventes vainagu pinēji palīdzēs ikvienam interesentam, kas vēlas izveidot savu īpašo adventes vainagu no turpat pieejamajiem dabas materiāliem. Var pievienoties jebkurā laikā, līdzi ņemot vien vēlmi radoši izpausties! Turpat būs sastopams arī Ziemassvētku vecītis, kurš mazākajiem apmeklētājiem dāvās īpašas svētku zeķes, ko pagatavojuši rūķi!

“Ziemassvētku gaidīšanas laikā svētku sajūtu palīdz radīt dažādas smaržas, garšas, sveču siltums un atbilstošs telpas noformējums, bet mājīgumu un sirsnību rada tieši pašdarinātas lietas. Atbalstot ģimeņu kopā būšanu, mēs jau šo svētdien ielūdzam ikvienu interesentu uz adventes vainagu pīšanas meistarklasi, kur varēs apgūt šīs svētku dekorācijas pīšanas knifus, kas lieti noderēs arī citkārt,” informē t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Meistarklases ir bez maksas un iepriekšēja pieraksta. Lūdzam ņemt vērā, ka liela pieprasījuma gadījumā būs nedaudz jāuzgaida.