Bērnu paradīze- Adventica izklaides parks

Bērnu paradīze- Adventica izklaides parks

12. Jun 2022, 20:55 Cielavinna Cielavinna

Smieklīgi vai nē, bet mums mazie līdz šim nav bijuši nevienā bērnu izklaides istabā, jo kaut kā likās, kad tas nav priekš mūsu ģimenes, bet kā es kļūdijos. Šajās brīvdienās izdomājām pārsteigt mūsu ukraiņu draugu un aizvest uz šādu izklaides vietu un protams, līdzi ari mani mazie. 

Liels piedzīvojums, protams, bija arī brauciens ar vilcienu līdz Rīgai. Mēs izvēlējāmies šoreiz doties uz tirdzniecības centra "Olimpia" piedāvāto bērnu izklaides parku- Adventica, jo tas sanāca tuvāk mums.

Maziem ieraugot parku, acis iemirdzējās no daudzajām izklaides iespējām, nezināja uz kuru pusi skriet. Uzreiz gribu minēt, ka uzrādot 3+ karti, biļete uz stundu mums izmaksāja 6,80 eiro, standarta cena 8 eiro. Vēl ļoti svarīgi, kad ieeja parkā ir ar zeķēm, kuru man nebija un, protams, var tās nopirkt uz vietas, bet es aizgāju līdz blakus esošajam Pepco( pieļauju lētāk sanāca). Vienīgais, kas pie cenām nepatika, kad, piemēram, ja bērns grib izbraukt ar mašīnītēm ir jāmaksā atsevišķi, viens žetons viens eiro, bet tas tā. Prieks, ka vecākiem ieeja parkā ir bez maksas. 

Parka telpa diezgan plaša un sadalīta sektoros, kur katrā sektorā sava izklaide. Maniem bērni par labu atzina divstāvīgo spēļu laukumu, kur ir iespējams doties daudzstāvīgos labirintu virpuļos, ir iespējams pārvarēt nelielus šķēršļus, lēkāt pa batutiem, kā arī noslīdēt lejā pa slidkalniņu. 

Interesanta bija arī bumbiņu zona, jo tur bija bumbiņu labirinti, kur vari sekot līdz Tevis ievietotā bumbiņa atradīs pareizo izeju, kā arī strūklaka, kur bumbas metās īstā jautrības virpulī. 

Es novērtēju ļoti greizos spoguļus un batutu istabu. 

Parka teritorijā var svinēt dzimšanas dienas, tur ir izveidotas atsevišķas tematiskas istabas, kur noslēgti pasēdēt ar saviem viesiem. 

Patīkami bija arī tas, kad nebija daudz bērnu un mazie brīvi pārvietojās bez sastrēgumiem.

Prieks bija arī par- Candy Pop saldumiem, jo par tiem bija daudz dzirdēts, bet nebija iespējas nekur tos iegādāties. 

Ja arī Tu nezini, kur doties izklaidē ar bērniem Rīgas teritorijā, droši dodies uz Adventica izklaides parku.

Vairāk informācijas par parku- Izklaides uz atpūtas parks visai ģimenei Adventica, TC Olimpia, Rīga  (adventica.lv)