Bailes pirms astrologa vizītes: astrologs vai astropsihologs?

Bailes pirms astrologa vizītes: astrologs vai astropsihologs?

17. Dec 2012, 12:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Visi mēs lasām horoskopus. Un tomēr daudzi no mums, pat interesējoties par savu likteni, baidās vērsties pie astrologa. Pamata iemesli ir divi: vai nu tas, ka nav pilnīgas izpratnes par to, ko gan īpašu tas astrologs varētu pastāstīt vai arī bailes - ja nu astrologs man pastāsta kaut ko briesmīgu un tas pēc tam piepildās? Vai arī vēl sliktāk - pastāstīs kaut ko, ko nevēlos zināt..

Sakarā ar to, pēdējā laikā esmu sākusi vairāk pielietot savās konsultācijās astropsiholoģiskās konsultēšanas tehnnoloģiju. Astropsihologs pamata akcentu liek nevis uz nākotnes pareģojumiem, bet izpēta un izskaidro zemapziņā apslēptos psiholoģiskos kompleksus, kā arī cilvēka likteņa īpatnības, kas traucē atvērties vai arī būt tieši jums mīlestības - romantikas pilnās attiecībās.

Vēl viena astropsiholoģijas tēma ir bailes no vientulības, ko bieži vien var sastapt gan jaunu cilvēku, gan vecākās paaudzes vidū. īpaši spēcīgas šīs bailes ir tiem, kam dzīvē nācies sastapties ar sāpīgu šķiršanos. Vai ir cerība būt laimīgai? Kāpēc neveidojas attiecības? Tie ir tie pamata jautājumi, kas nomoka daudzus vientuļus vai attiecībās esošus nelaimīgus cilvēkus. Atbildes uz šiem jautājumiem var sniegt astropsihologs, pat neliekot akcentu uz jūsu dzīves prognozēm.

Iedomājieties pulksteni, kurš sadalīts 12 vienādās daļās, katra no tām ir viena Zodianka zīme un apzīmē vienu no 12 svargīgākajām cilvēka dzīves tēmām. Tāpat kā horoskopā ir 12 daļas - astroloģiskās mājas. Tieši septītā māja raksturos jūsu partneri. Astrologs skatās uz to, kādā Zodiaka zīmē jums sākas šī astroloģiskā māja un pēc šīs zīmes var izdarīt secinājumus par jūsu izredzēto.

Piemēram, ja papēta manu dzimšanas karti, tad partnera māja sākas Mežāža zīmē. Mežāzis ir Zemes un galvenā splnētas zīme, kas vada Saturnu. Sanāk, ka partneris man vajadzīgs tāds piezemēts, ar augstu atbildības sajūtu, ne pārāk romantisks, pietiekoši noturīgs savos uzskatos, konservatīvs, mazliet stingrs un saimniecisks. Tālāk planēta, kas atbild par jūsu ideālo partneri ar savu atrašanās vietu parādīs jums, kā tieši un kāpēc jums veidosies ar šo cilvēku attiecības. Manā horoskopā tieši Saturns spēcīgi apraksta pirmo neizdevušos laulību ar ļoti spēcīgu personību un otro veiksmīgo laulību ar daudz jaunāku, elastīgāku vīrieti domāšanas ziņā.

Tāpat astrologs var noteikt arī aptuvenu iepazīšanās vietu ar jums piemērotāko partneri pēc Marsa atrašanās vietas sievietes horoskopā un Veneras atrašanās vietas vīrieša horoskopā. Par to astrologam pastāstīs tieši astroloģiskā māja un šo planētu zīmes.

Bet visvairāk astropsiholoģija man patīk tajos gadījumos, kad jāsaprot, kas tieši manī nav tā, lai es iemācītos būt laimīga. Tajā astropsihologs, viennozīmīgi, ir lietpratējs, un, pats galvenais - viņš ir efektīvs palīgs! Tāpēc - no astrologiem nav jābaidās.

Ar cieņu,

Astrologs

Anželika Žuravska

anzhelika77@inbox.lv