Aura-Soma: iespēja saprast sevi  un atbrīvot bloķēto enerģiju

Aura-Soma: iespēja saprast sevi un atbrīvot bloķēto enerģiju

19. Feb 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Santa Pīlāce krāsu terapeite, astroloģe, holodinamikas praktiķe

Santa ir sertificēta astroloģe, LASTRA (Latvijas astrologu asociācijas) valdes locekle, sertificēta krāsu terapeite (Anglijā radīta metode – AURA SOMA) un Holodinamikas praktiķe. Savā ikdienas praksē viņa ir veiksmīgi apvienojusi visas trīs šīs metodes un vēl vairākas citas - numeroloģiju, Taro, ēteriskās eļļas, maiju kalendāru, sakrālo ģeometriju, latvisko ritu. Santa palīdz saredzēt cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības, darbu u.c. Palīdz noorientēties pašam sevī un krustcelēs saredzēt iespējamos ceļus, kādi ejami tālāk. Santa ļauj cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt savu dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta. Tas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis.

Individuālā konsultācijā pie manis atnākusī dvēsele caur sajūtām izvēlas 4 krāsu kombinācijas, kas atbild uz 4 pamatjautājumiem: "Kas es esmu?", "No kurienes es nāku?" "Ko es te daru?" un "Kurp es eju?" Dēsele runā krāsās, es esmu tulks, kas iztulko dvēseles atbildes. Citiem vārdiem krāsu terapija palīdz atvērties cilvēku dvēselēm un ar tās palīdzību ir iespējams savu dvēseli sadzirdēt, sajust un uzklausīt, ko tā saka un jūt. Šajā festivālā būs pieejama 15 minūšu diagnostika pēc 2 pudelītēm, kas palīdzēs ieraudzīt Jūsu talantu un problēmu, kas traucē šim talantam izpausties pilnībā.

Aura-soma krāsu terapijas sistēma. „Aura” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „gaisma un krāsa; mirdzēšana, ko izstaro cilvēka lauks”, bet „Soma” tulkojumā nozīmē „ķermenis” vai „dzīves enerģija”. Tādā veidā Aura-Soma var tulkot kā „krāsas enerģiju” vai "vitālo ķermeni".

„Aura-Soma” vienlaicīgi ir gan zinātne, gan māksla. To radīja slavena angļu dziedniece, gaišreģe un profesionāla farmaceite Vikija Volla ( Vicky Wall )1983.gadā. Jau 37 gadus Aura-Soma kalpo kā instruments atjaunotnei un harmonijas atbalstīšanai visos līmeņos. Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu.

Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un atbrīvot bloķēto enerģiju.

Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz dvēseles, apziņas un ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā.