ARTDECO Luminous kolekcija — dabiski skaistam un mirdzošam sejas tonim

ARTDECO Luminous kolekcija — dabiski skaistam un mirdzošam sejas tonim

01. Aug 2022, 17:17 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

ARTDECO — Luminous kolekcija piedāvā produktus, kas rada dabiski skaistu un mirdzošu sejas toni. Ar barojošu, vieglu tonālo krēmu, smalku fiksējošu pūderu un profesionālu otu kombināciju katra sieviete var izcelt savu dabisko skaistumu.

Vegānais Light Luminous Foundation tonālais krēms ar zilās gaismas aizsardzību nodrošina dabisku sejas mirdzumu. Šķidrais tonālais krēms ar vieglu vai vidēju pārklājumu satur vismaz 90% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Tā vieglā, zīdainā tekstūra ideāli saplūst ar ādu. Sastāvā esošais Lumesens palīdz aizsargāt ādu no zilās gaismas, ko izstaro tehnoloģijas un pat dienas gaisma, kā arī no ādas priekšlaicīgas novecošanas.Tas var optiski samazināt grumbas un nosegt uz ādas esošos plankumus. Tonālais krēms pieejams piecos toņos.

Light Luminous Foundation tonālais krēms nesatur minerāleļļu, parabēnus un silikonu un ir piemērots jutīgai ādai.

Saderība ar ādu ir dermatoloģiski apstiprināta.

Piezīme: nav piemērots taukainai ādai. Pirms lietošanas labi sakratiet.

Vegānais birstošais pūderis Translucent Loose Powder fiksē grimu visas dienas garumā ar neredzamu pārklājumu. Tas viegli uzklājas un uzbur vienmērīgu, svaigu sejas toni. Pateicoties sastāvam, kas nesatur talkutas saplūst ar ādu, nodrošinot ilgstošu apdari. Birstošā pūdera satāvdaļas nodrošina elegantu un mirdzošu rezultātu. Dabiskā vizla sniedz zīdaini matētu efektu, savukārt sfēriskie pulveri rada optimālu saķeriRīsu cietei piemīt sebumu absorbējošas īpašības. Caurspīdīgais pūderis Translucent Loose Powder "translucent light" N°02 un "translucent medium" N°05  toņos ir arī atkāroti uzpildāms.

Caurspīdīgais birstošais pūderis Translucent Loose Powder ar E vitamīnu nesatur minerāleļļu, parabēnus, smaržvielas un talku un ir piemērots jutīgai ādai.

Saderība ar ādu ir dermatoloģiski apstiprināta.

Vegānais Eye Brightening Powder "sheer brightener" N°01 acu pūderis piešķir ādai ap acīm perfektu, dabisku un možu izskatu. Tas arī veicina konsīlera, kamuflāžas un citu acu zonai paredzēto kosmētisko līdzekļu ilgāku noturību. Tā bālganā nokrāsa piešķir acu zonai gaišāku un svaigāku izskatu. Silīcija dioksīds nodrošina daļēji matēta izskata efektu. Acu pūdera sastāvā esošais dabīgais polimērs nodrošina mīksta fokusa efektu, pateicoties tā gaismu izkliedējošajām īpašībām.

Eye Brightening Powder acu pūderis nesatur minerāleļļu, parabēnus, smaržvielas un silikonus un ir piemērots jutīgai ādai.

Saderība ar ādu ir dermatoloģiski apstiprināta.

Make-up Brush Premium Quality ota, kas izgatavota no neilona matiņeim, ir lieliski piemērota tonālā krēma uzklāšanai. Ota uzņem nepieciešamo tonālā krēma daudzumu, ātri un viegli noklājot seju ar nelielām kustībām. To var ērti izmantot dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai ap degunu, muti un matu līniju. Rezultātā tiek iegūts mirdzošs un vienmērīgs sejas toni, itkā pie tā būtu pastrādājis profesionāls vizāžists. Vegānā pūdera birstīte ar koka rokturi apvieno augstu kvalitāti un nevainojamu veiktspēju. Pateicoties mīkstajiem, apjomīgajiem, sintētiskajiem sariņiem, tā lieliski uzsūc pūderi, vienmērīgi noklājot sejas, kakla vai dekoltē zonu. Noapaļotā forma nodrošina vieglu uzklāšanu un īpaši dabisku apdari, kā arī labi sajauktas pārejas.

Padoms: pēc lietošanas pārvelciet pievienoto otas pārvalku virs tās galviņas, lai saglabātu dabisko formu un izvairītos no izvirzītiem sariņiem.

Premium kvalitātes, daudzfunkcionālā acu ēnu ota All in One Eyeshadow Brush izgatavota no augstas kvalitātes poniju matiem. Noapaļotās, kuplās birstītes galviņa ar kupolveida galu rada dabiskas pārejas. Birstīte ideāli pielāgojas plakstiņu krokas kontūrai. Tā ir piemērota gaišu un tumšu acu ēnu maigai sapludināšanai un līniju mīkstināšanai.

Padoms: Premium kvalitātes ota All in One Eyeshadow Brush ir lieliski piemērota arī Eye Brightening Powder acu pūdera uzklāšanai.