Art & Wine - uzgleznot gleznu var ikviens

Art & Wine - uzgleznot gleznu var ikviens

09. Mar 2022, 16:41 Mamma ceļotāja Mamma ceļotāja

Uzgleznot gleznu dažu stundu laikā, pat ja nav talanta un pieredzes, izrādās, ka tas ir iespējams – atliek tikai atnākt uz Art & Wine studiju.

Šeit mājīgā darbnīcā mākslinieka pavadībā pie vīna glāzes vai aromātiskas kafijas tases labā kompānijā var radīt īstu mākslu.

Šāda meistarklase ir lieliska ideja korporatīvajām ballītēm, dzimšanas dienām, vecmeitu ballītēm vai jebkuriem citiem svētkiem. Turklāt šeit var gleznot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni, kas ir lielisks variants kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.

Piemēram, mēs ar meitenēm uztaisījām sev šādu dāvanu uz dvēseles un pavasara svētkiem - Starptautiskās sieviešu dienas priekšvakarā. Radošā un draudzīgā atmosfērā veidojām, atpūtāmies, runājāmies, bija ļoti forši.

Milzīga gleznu izvēle rakstīšanai, viss darbam nepieciešamais, uzmanīgs un profesionāls mentors, patīkama atmosfēra un rezultātā paša rakstītā glezna. Neaizmirstamas emocijas un atmiņas uz mūžu.

Informāciju par pasākumiem varat atrast Facebook lapā, sadaļā "Pasākumi", Instagram profilā @art.and.wine.riga un mājas lapā.

Mājās var pasūtīt gleznu komplektus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pieteikties pasākumiem var arī pa tālruni +371 29929686.

Ir arī iespēja iegādāties Dāvanu kartes.

Studija atrodas pašā Rīgas centrā – Citadeles iela 2, Rīga.