30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 18
Kas gan būtu vasara bez saldiem, sulīgiem arbūziem? Pikniks un grilēšana ir ne tikai cepta gaļa, vai zivs. Bet arī gardi un atsvaidzinoši dzērieni. Šoreiz Jolanta pastāstīs, kā pagatavot dzērienu, kurš atgriezīs spēkus pēc lustīgas ballītes.
1/3 arbūzs
300g zemenes
1 gl gāzēts minerālūdens LAURETANA
1 citrons
svaigs baziliks
Arbūzu attīra no kauliņiem, zemenes nomazgā un notīra. Bazilika lapiņas saplūkā. Visu saliek traukā un pievieno svaigi spiestu citrona sulu. Sablendē. Pievieno gāzētu ūdeni, ledu un samaisa. Līdz pasniegšanai glabā ledusskapī.
Atspirdzinies!
Māmiņu Klubs