Ar Smalko musli mielosies...

Ar Smalko musli mielosies...

07. Jan 19:11 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gada nogale un Jaunā gada sākums ir tas laiks, kad galdi vai lūzt no labumiem. Un ko darām mēs? Protams, ka mielojamies uz nebēdu, bieži vien aizmirstot par to, ka mūsu pašsajūta pēc tam diez vai teiks par to paldies.

Protams, ka vispareizākais būtu noturēt sevi grožos un nepārēsties, bet daudzām no jums, kā to arī apliecina mūsu konkursa rezultāti, ir vēl vairāki knifiņi, kā uzlabot savu pašsajūtu pēc sātīgajām svētku maltītēm. Paldies, ka par tiem pastāstījāt arī mums!

BALVU

Smalkā mušļa komplektu

laimējusi

Agnese Gūtmane

 

Kas ir Smalkais muslis? 

Tas ir veselīgs, šķiedrvielām bagāts gardums bez papildus pievienota cukura. Saldumu tam piešķir žāvētie augļi un ogas, kas kopā ar pilngraudu auzu pārslām tiek samaltas noteiktās proporcijās un konsistencē, lai to varētu lietot uzreiz.

Musli aplej ar aukstu vai siltu pienu, kefīru, paniņām, bezpiedevu vai grieķu jogurtu, lieto kā piedevu smūtijos, pankūku un kūku mīklās, desertos. To ēd ne tikai brokastīs, bet ideāls arī pusdienām ofisā vai vakarā pie televizora, aizstājot neveselīgos našķus.

Muslim nav nepieciešams pievienot papildus cukuru vai citus saldinātājus un tas īpaši garšo bērniem, piemērots vegāniem, svaigēdājiem, sportistiem, vai tiem, kuri uztraucas par savu figūru.

Smalkais muslis @Facebook

Konkursa uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 7.janvārī.