Aplikācijas ceļošanai pa Latviju

Aplikācijas ceļošanai pa Latviju

22. Jun 13:57 lauvinja lauvinja

Lai ceļot ir ērtāk, atgādinu par dažām aplikācijām, kruas var būt noderīgas ceļošanai pa Latviju.

Dabas pārvaldes veidotā un uzturētā aplikācija Dabas tūrisms, dos iespēju sameklēt tuvākās dabas takas un dabas objektus. Aplikācija savietojas ar waze vai kādu citu no navigācijas aplikācijām, kas dod iespēju ērti atrast tuvāko ceļu līdz objektam.

LVM GEO – Latvijas valsts mežu izstrādāta un uzturēta aplikācija, sākotnēji domāts to izmantot tikai mežizstrādes un apsaimniekošanas vajadzībām, tomēr šobrīd tās funkcionalitāte sniedz iespējas atrast Latvijas valsts mežu uzturētās dabas takas, atpūtas un piknika vietas (zinājāt, ka arī Latvijā ir publiski pieejamas piknika vietas un vietām ar visu malku piedevām?). Šīs aplikācijas īpašais bonuss, iespēja tajā ielikt gpx failus. GPX faili ir lielisks palīgs, īpaši, ja doties pārgājienā ne gluži pa marķētu dabas taku.

Doties.lv – aplikācija un mājas lapa, kurā apkopota informācija par dabas takām un skatu torņiem Latvijā. Papildus bonuss - ir pievienotas reālas fotogrāfijas un ir pieejamas atsauksmes.

PS atļāvos pielikt tagu "vasaras gids" , jo varbūt kāds meklē un lai var atrast.

Liels paldies, šis vērtīgi!

sandux sandux 26. Jun 17:38

Paldies, lauvinja, par vienmēr noderīgiem ieteikumiem!
Es no savas puses tikai gribu pateikt, ka latviski lietojam vārdu "lietotne" vai "programma"😀 (Vārdu nozīmes un lietojumus var pārbaudīt https://tezaurs.lv/)