Amonla: topošo un barojošo māmiņu apģērbs

Amonla: topošo un barojošo māmiņu apģērbs

05. Feb 10:18 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Būt stāvoklī un palikt skaistai un stilīgai, nezaudējot sevi un savu stilu. Barot bērnu un neuztraukties par to, ko uzvilkt, lai izskatītos moderni un eleganti. Ar grūtībām izvēlēties apģērbus māmiņām saskārās arī māmiņu apģērbu zīmola Amonla dibinātāja Svetlana Oļeinikova.

Tas, ko piedāvāja tirgus, neatbilda priekšstatam un vajadzībai izskatīties skaisti un stilīgi.

Bet kad Svetlana ieraudzīja, kā viņas tuva draudzene baro bērnu, paceļot kreklu un piesedzot savu kailo ķermeni, viņa saprata, ka ar to kaut kas ir jādara, tā tam nav jābūt. Maternitāte, grūtniecība un zīdīšana var būt skaists, ērts laiks. Un sievietei šajā periodā nav jāatņem sev skaistums.

Tā radās māmiņu apģērbu zīmols. Apģērbs, kurā ikviena māmiņa jebkurā savas maternitātes periodā jutīsies ērti, skaisti un eleganti.

Taču Amonla apģērbi nav tikai skaisti, komandas priekšā katru reizi ir izaicinājums.

“Mums ir vairāki svarīgi uzdevumi. Mums ir svarīgi radīt ne tikai apģērbus, bet gan apģērbus, kas būs moderni un eleganti. Tirgū var atrast daudz bezformīgu, pelēku apģērbu – to pašu svītraino kreklu, māmiņas mani sapratīs. Toties mēs visu pārdomājam līdz sīkumam, atlasot kvalitatīvus audumus un piegriezumus, kas neizies no modes un kalpos ilgu laiku,” – stāsta Svetlana.

Vēl viena Amonla zīmola svarīga atšķirīgā iezīme ir tas, ka visi apģērbi ir funkcionāli un piemēroti grūtniecības, zīdīšanas periodam, kā arī pēc tiem. Neviens taču nevēlas pirkt drēbes uz 3-4 mēnešiem?

Tādēļ Amonla ražo izstrādājumus tā, lai māmiņa varētu valkāt apģērbus līdz grūtniecības beigām, bet zīdīšanas periodā varētu barot savu mazuli. Katrā izstrādājumā māmiņa atradīs ērtu piekļuvi krūtīm un varēs bez grūtībām barot bērnu.

Amonla ir jauns, bet ambiciozs uzņēmums, kuram ir daudz plānu un ideju. Daudzi iedomājas, ka apģērbi grūtniecēm un zīdīšanai ir kaut kas neglīts un bezformīgs. Vēl viens uzskats – apģērbi grūtniecēm un zīdīšanai ir vajadzīgi tikai dažus mēnešus.

Taču mēs vēlamies parādīt pasaulei, ka apģērbi grūtniecēm var būt un tiem ir jābūt skaistiem un stilīgiem. Apģērbi grūtniecēm nav apģērbi pāris mēnešiem, varēsiet valkāt tos arī pēc mazuļa piedzimšanas.

“Savas dzīves brīnišķīgākajā periodā varēsiet palikt sievišķīga, eleganta, skaista, un mēs uzņemamies rūpes par to.”

Tagad ir viegli būt stāvoklī, bet stilīgai. Amonla zīmols rada tieši šādus apģērbus. Darbā, tiekoties ar draudzenēm, randiņā ar mīļoto – visu grūtniecības laiku būsiet neatvairāma un pievilcīga.

 @amonla.brand

amonla.eu