9. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Elīna Fīrmane

07. May 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

9. maijā mēs tiksimies pavisam īpašā raidījumā - Māmiņu Kluba raidījumā Mātes dienā. Nenoliedzami, tā ir vissaulainākā un īpašākā diena gadā ikvienai māmiņai, un tikpat īpašs svētdien solās būt arī Māmiņu Kluba raidījums.

Ar tēmām, kas aktuālas gan topošajiem, gan esošajiem vecākiem, lai rūpētos par savu un bērnu veselību, attiecībām un labsajūtu.

Šajā svētdienā uz sarunu raidījumā aicināsim TV personību Elīnu Fīrmani, kura ir ne tikai šarmanta un lieliska māmiņa, bet arī raidījuma "Pasaki to skaļi" vadītāja un Māmiņu Kluba Labdarības Fonda un televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” labdarības programmas sievietēm krīzes situācijās  “Atbalsta grozs” viena no vēstnesēm.

Mātes un meitas vieno īpaša saikne. Mēs šajā svētdienā tiksimies ar speciālisti, kura skaidros, kā šo saikni stiprināt.

Tā kā saule jo dienas kļūst aizvien spēcīgāka, svētdien raidījumā tiksimies ar dermatoloģi, kura pastāstīs, kā vispareizāk izraudzīties saules aizsargkrēmu bērna ādai, kā arī dos padomu, kā ādu pareizāk aprūpēt saules apdegumu gadījumā.

Bērna uzturam ir jābūt daudzveidīgam, lai ar tā palīdzību tiktu uzņemtas visas nepieciešamās uzturvielas, kas svarīgas, lai bērns augtu stiprs un vesels. Viens no produktiem, kas obligāti jāiekļauj bērna ikdienas uzturā, ir piens. Kāpēc tas ir tik svarīgs, raidījumā skaidros uztura speciāliste.

Ar devīzi “Tu neesi viena grūtībās” Māmiņu Kluba Labdarības Fonds un televīzija sievietēm “STV Pirmā!”, iesaistoties arī sabiedrībā zināmām personībām – Samantai Tīnai, Rūtai Dvinskai, Sandai Dejus, Katrīnei Saulietei, Elīnai Fīrmanei, Ievai Brantei un Dagmārai Legantei –, izveidojuši labdarības programmu sievietēm krīzes situācijās - “Atbalsta grozs.” Šajā svētdienā ieskatīsimies labdarības programmas fotosesijas aizkulisēs.

Tiekamies 9.maijā plkst. 9.20