7.novembra Māmiņu Kluba raidījuma lielajā intervijā - psiholoģe Zane Gulbe

05. Nov 2021, 00:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nedēļas steidzas vēja spārniem un jau klāt Māmiņu Kluba jaunākais TV raidījums. Neiztrūkstošs svētdienas rituāls, lai nesteidzīgi iesāktu  dienu un vienlaikus uzzinātu ko jaunu un noderīgu. Izņēmums nebūs arī šī svētdiena, tāpēc tiekamies jau 7.novembrī plkst. 9.20 STV Pirmā!

Raidījuma lielajā intervijā tiksimies ar psiholoģi Zani Gulbi, kura ne tikai pieskarsies jautājumam par profesijas izvēli, bet arī ieskicēs situāciju partnerattiecību jomā, uzsverot, ka dažkārt, lai starp partneriem veidotos lielāka tuvība, nepieciešams lielāks attālums.

Novembris ir Latvijas svētku mēnesis, un kāpēc gan lai nesvinētu svētkus, jo tā savu ikdienu varam padarīt priecīgāku un īpašāku. Lai svētkos varētu iepriecināt savu ģimeni ar skaistu un gardu maltīti, svētdienas raidījumā ar īpaša ēdiena recepti dalīsies Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis.

Piena krevele nav slimība, taču vienalga var radīt vecākos nelielu trauksmi par to, kā no tās atbrīvoties.Ja arī tavam mazulītim ir piena krevele, tad svētdien tev būs vērtīgi ieklausīties bērnu ārsta ieteikumos, kā no tās atbrīvoties. 

Gaidību laikā topošajai māmiņai regulāri jāapciemo savs ārsts, lai tas varētu uzraudzīt grūtniecības norisi, kā arī tiek veiktas dažādas analīzes, lai pārliecinātos, ka gan ar sievieti, gan puncī augošo bērniņu viss ir vislabākajā kārtībā. Šo svētdien raidījumā viesosimies pie ārstes, kura pastāstīs, kad topošajai māmiņai ir jāveic kompleksās analīzes.

Īpašais brīdis, kad pasaulē nāks Bēbīšu kluba mazulis, būs jau pavisam drīz, tāpēc svētdien topošie vecāki - Santa un Kalvis - tiksies ar vecmāti, lai pārrunātu, kā vislabāk sagatavoties bērniņa dzimšanas dienai.

Dažkārt jaunajai māmiņai var rasties sajūta, ka piena ir par maz, tāpēc noderīgi būs zīdīšanas konsultantes ieteikumi, kā vislabāk pavairot pienu un nepieciešamības gadījumā veidot piena banku.

Tiekamies 7.novembrī plkst. 9.20