7.marta TV raidījuma lielajā intervijā - Liene Dambiņa

05. Mar 2021, 08:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt marts, kas līdzi atnesis pavasari! Saulīte, par spīti tam, ka sola kārtējo aukstuma vilni, spītīgi spīd aizvien spožāk, un dienas kļūst garākas.

Svētdien priecāsimies ar tevi satikties pie TV ekrāna, lai pastāstītu, kā palīdzēt sev šajā laikā justies un izskatīties skaistai, kā arī atbildētu uz jautājumiem, kas svarīgi par dzīvi kopā ar mazuli. Tiekamies jau 7.martā plkst. 9.20 kanālā STV!

Lielajā intervijā tiksimies ar četru bērnu māmiņu un Bērnu slimnīcas fonda vadītāju Lieni Dambiņu. Liena pati atzīst, ka viņas lielākā dāvana ir iespēja veidot attiecības ar bērniem. 

Pasaulē ieradies jūsu mazulītis? Apsveicam! Tikko dzimis bērniņš ir jaunas rūpes māmiņai un tētim, tāpēc noderēs pediatra ieteikums, kā pareizi kopt mazulīša intīmās zonas. Par svarīgāko mazuļa intīmās zonas kopšanā svētdien stāstīs Rimi Bērniem veselības eksperte, pediatre Sanita Mitenberga.

Garā ziema mūs ir pamatīgi nogurdinājusi, vēl jo vairāk tāpēc, ka to pavadījusi mājsēde, mācīšanās un strādāšana no mājām. Raidījumā tiksimies ar ārsti, kura skaidros, kā palīdzēt ziemas un dažādu slimību nogurdinātajam organismam atgūties, lai atkal izskatītos skaista un būtu enerģija.

Priekšlaikus dzimuša bērniņa aprūpe prasa īpašu uzmanību un zināšanas. Tāpēc svētdien tiksimies ar ārsti, kura stāstīs par atšķirībām priekšlaikus dzimušu mazuļu aprūpē, kā arī uzklausīsim māmiņas pieredzes stāstu, kura savu bērniņu pasaulē ierodamies sagaidīja priekšlaikus.

Tehnoloģijas nāk palīgā vecākiem, daudzas lietas padarot daudz vienkāršākas. Viens no tādiem izgudrojumiem, ko īpaši novērtē mazu bērnu vecāki, ir bezkontakta termometrs. Māmiņu Kluba raidījumā Rūta Dvinska dalīsies ar savām atziņām par tā lietošanu savā ģimenē.

 

Tiekamies 7.martā plkst. 9.20