6. septembra Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Gunta Baško

04. Sep 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba TV raidījuma jaunā sezona ir klāt! Jau šajā svētdienā, 6. septembrī, plkst. 9.20 tiekamies kanālā STV, lai atkal būtu kopā un runātu par jautājumiem, kas aktuāli sievietēm, māmiņām, sievām, kolēģēm un, galu galā, ikvienai ģimenei.

Mēs apsolām, ka būs vērtīgas intervijas, būs speciālistu padomi, gardu ēdienu receptes, jauni atklājumi un piedzīvojumi ik svētdienu!

Lielajā intervijā tiksimies ar bijušo basketbolisti un Matildes mammu Guntu Baško, kura uzskata, ka katrai sievietei ir savs īstais brīdis, kad kļūt par mammu. Gunta arī atklās, kuras ir tās īpašības, kuras savulaik viņai devis sports, bet tagad noder meitiņas audzināšanā.

Uzzināsim, ko pirmajos sešos mēnešos apguvusi superbēbīte Odeta. Konsultēsimies par mazuļu attīstību pie fizioterapeites, kura pastāstīs par gadījumiem, kad jāvēršas pie ārsta, lai veiktu bērniņa izmeklējumus.

Stāstīsim, kā rūpēties par bērna emocionālo veselību, un uzzināsim, kuri ir tie signāli, kas liecina, ka, uzsākot jaunās mācību gaitas, bērns nejūtas komfortabli.

Strijas ir jautājums, kas satrauc daudzas topošās māmiņas, tāpēc meklēsim atbildi uz jautājumu, kā rūpēties par savu ādu, lai novērstu to veidošanos.

Vai tu zini, kas ir smieklu joga? Šajā svētdienā kopā ar raidījuma vadītāju Rūtu dosimies to izmēģināt un noskaidrosim arī, kāds ir ieguvums no smieklu jogas nodarbībām.

Uzzināsim, kā notiek bērna redzes pārbaude, un cik regulāri pārbaudes jāveic. Tāpat arī speciāliste skaidros, kas var liecināt, ka bērnam ir redzes problēmas.

Tiekamies svētdien, 6. septembrī

plkst. 9.20