4. oktobra TV raidījuma lielajā intervijā - Ivo Rode

02. Oct 16:09 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobra pirmais Māmiņu Kluba raidījums jau klāt! Šo svētdien plkst. 9.20 slēdz iekšā STV, lai uzzinātu daudz jauna un noderīga! Par ko stāstīsim svētdienas raidījumā? Lūk, mazs ieskats!

Šajā svētdienā svinam Skolotāju dienu, tāpēc arī uz lielo interviju esam aicinājuši izglītības aktīvistu un skolas direktoru Ivo Rodi, lai runātu par bērniem, izglītību un sadarbošanos.

Uzzināsim, no kāda vecuma bērniem lasīt priekšā grāmatas un ko darīt, lai bērns grāmatu lasīšanu iemīļotu.

Mēs visi vēlamies nākotnē dzīvot labāk un labāku dzīvi arī novēlam saviem bērniem, tāpēc ir laiks rīkoties! Tiksimies ar speciālistu, kurš stāstīs, kā visgudrāk veidot uzkrājumu nākotnei bērna izglītībai.

Superbēbīte Odeta aug lielāka un ar katru dienu kļūst aizvien aktīvāka, tāpēc mainās arī ikdienas aprūpe, un ierastās autiņbiksītes nomainījušās autiņbiksītes-biksītes. Svētdienas raidījumā fizioterapeite sniegs ieteikumus, kādai jābūt bērna aprūpei, kad mazais jau sācis līst, rotēt un daudz vairāk kustēties.

Vasaru nomainījis rudens un svarīgi aizdomāties par imunitātes stiprināšanu. Vai zināji, ka liels atbalsts stiprai imunitātei ir probiotikas? No kāda vecuma tās dot bērniņam un kuros gadījumos, vaicāsim speciālistam.

Māmiņu Klubs šajā rudenī nācis ar priecīgu ziņu - ir atgriezušās vecāku iemīļotās Māmiņu Kluba Brokastis, kas ik mēnesi topošos un arī jaunos vecākus gaidīs viesos modes un izklaides centrā "Rīga Plaza". Svētdien varēsi atskatīties, kā mums visiem veicās septembra brokastīs.

Tiekamies 4.oktobrī

plkst. 9.20