30.04. STV: Līva Jaunozola, Tex-Mex ēdieni, jaundzimušā fotosesija, mazuļa drošība mājās

30. Apr 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums ir milzīgs prieks jūs katru svētdienas rītu redzēt pie TV ekrāniem, skatoties Māmiņu Kluba raidījumu. Tā ir gluži kā satikšanās ar labu draudzeni.

Esam apkopojuši šīs nedēļas raidījuma galvenos sižetus, lai vari tos netraucēti noskatīties atkārtoti.

Tiekamies jaunnedēļ!

Lielajā intervijā šo svētdien tikāmies ar "Andele Mandele" radītāju Līvu Jaunozolu.

Bērni vienmēr ir ieinteresēti izpētīt pasauli sev apkārt, tāpēc vecākiem svarīgs uzdevums ir nodrošināt drošu vidi, arī mājās. Ko tas nozīmē? Pirmkārt, nodrošināties, lai bērnam brīvi pieejamā vietā nebūtu pieejama sadzīves ķīmija. Kā rīkoties gadījumā, ja tomēr mazuļa organismā nonākuši tīrīšanas līdzekļi, svētdienas raidījumā vaicājām ārstam.

Mazulītis izaug tik ātri! Šķiet, tikko satikāties, bet jau pēc mirkļa bērniņš skrien pats savām kājām. Lai saglabātu pirmās dienas un nedēļas spilgtākā atmiņā, iemūžini tās fotogrāfijās! Svētdienas raidījumā pievienojāmies Superbēbīša ģimenei fotosesijā.

Grūtniecības laikā sievietes ķermenī notiek lielas pārvērtības. Diemžēl, ir reizes, kad pēc dzemdībām ne ar uzturu, ne ar sportu nav pietiekami, lai atgūtu savas ķermeņa aprises. Ko darīt? Ielūkojāmies kādas māmiņas pieredzes stāstā.

Mums patīk atklāt jaunas garšas un šodienas raidījumā piedāvājām arī tev, padaloties ar trīs gardām Tex-Mex ēdienu receptēm!

Lai brīvo laiku varētu izbaudīt bez raizēm, svarīgs ir piemērots apģērbs. Dodamies iepirkties!

TV