29. maija Māmiņu Kluba raidījumā aktualizēsim jautājumu par pēcdzemdību depresiju

27. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat gatavi jūnijam? Jau tūlīt vasaras pirmais mēnesis būs klāt! Tiesa, neskatoties uz vasaras sajūtu sirdī, mūsu tradīcija svētdienu rītos ir nemainīga - tiekamies, lai nesteidzīgi dienu iesāktu ar Māmiņu Kluba TV raidījumu.

Ieskaties, par ko stāstīsim 29.maija raidījumā!

Pēcdzemdību depresija ir jautājums, par kuru jaunās māmiņas uzdrošinās runāt aizvien biežāk. Raidījumā pievērsīsimies pēcdzemdību depresijas tēmai, uz sarunu aicinot psihoterapeiti Vitu Kalniņu, kura ir viena no atzītākajām speciālistēm šajā jomā, kā arī blogeri Ievu Ciprusi, kura pati saskārusies ar pēcdzemdību depresiju.

Ja šī būs tava mazulīša pirmā vasara, vērtīgi būs ieklausīties pediatres ieteikumos, kā gada siltākajā periodā parūpēties par bērniņa veselību - kā mazulīti ģērbt, vai obligāti jādod padzerties ūdens, un kad ieteicams doties pastaigās.

Bēbīšu kluba mazulim tūlīt jau 6 mēneši! Mazais Kristians jau iepazinis dažādas garšas, un māmiņa Santa labprāt uzklausa arī fizioterapeites Klaudijas Hēlas ieteikumus par to, kā sekmīgāk ieviest bērna vadītu ēšanu. Specialistes ieteikumi noderēs arī jums!

Vasara strauji tuvojas, tāpēc šis ir īstais brīdis, lai atrastu savu ideālo peldkostīmu. Iesim svētdien kopā ar Māmiņu Kluba raidījuma vadītājām uzzināt, kas jauns peldkostīmu piedāvājumā!

Ar savu piemēru vecāki var mācīt bērniem arī ūdens dzeršanu. Un, kā zināms, tas ir ļoti svarīgi, jo tieši regulāra ūdens uzņemšana nepieciešamajā daudzumā palīdz sekmīgi nodrošināt organisma funkcionēšanu. Raidījumā ieklausīsimies speciālista ieteikumos, kā izvēlēties ūdeni, un kā nodrošināties, ka dienā tiks izdzerts organismam nepieciešamais ūdens daudzums.

Tiekamies 29. maijā plkst. 9.20