29.01. STV: Indra Salceviča, šķiršanās pieredze, joga māmiņām, rotaļu vides iekārtošana

29. Jan 2023, 10:26 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Noskaties Māmiņu Kluba šī gada janvāra pēdējo TV raidījumu. Jau nākamajā svētdienā tiksimies februārī!

Šodien uz sarunu aicinājām profesionālu stilisti, modes dizaineri, TV šovu vadītāju Indru Salceviču, sarunā pieskaroties šķiršanās tēmai. 

 

Lai sagatavotos grūtniecībai, ļoti liela nozīme ir arī topošā tēva veselībai un auglībai, tāpēc jaunākajā raidījumā ieklausījāmies speciālista padomos.

Kopā ar raidījuma vadītāju Kristīni devāmies izmēģināt jogas nodarbību Māmiņu kluba Vecāku skolā, līdzi ņemot arī Kristīnes mazo meitiņu. Jā! Gadījumā, ja māmiņa vēlas būt aktīva un socializēties, taču nav neviena, kam atstāt pieskatīt bērniņu, pie mums ir pieejamas jogas nodarbības mammām kopā ar bērniem!

Mazo bērnu vecākiem bieži vien ir jāpalauza galva, lai iekārtotu mazuļa vecumam atbilstošu rotaļu vidi, nodrošinot viņam aktivitātes, kas neapnīk. Šodien raidījumā varēji ielūkoties un smelties idejas, kā iekārtot rotaļāšanās vidi 8-9 mēnešus vecam mazulim.

Ziema un, diemžēl, arī vīrusu periods vēl nav galā, tāpēc ir svarīgi, lai ģimenes aptieciņā atrastos akūtākās lietas, kas nepieciešamas gadījumos, kad saslimis kāds no mājiniekiem. Raidījumā vaicājām pediatrei pēc padoma, kam būtu jāatrodas mājas aptieciņā.

Raidījumā smēlāmies ideju gardai ģimenes maltītei, kopīgi pagatavojot turku zirņu zupu ar kokosriekstu pienu, kariju un tunci. Izmēģini arī savās mājās!

TV