28.marta TV raidījuma lielajā intervijā - Ketija un Ēriks Karlsoni

26. Mar 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat gatavas aprīlim? Vēl pirms tam gan tiksimies marta pēdējā raidījumā, lai iemācītos pagatavot kādu gardu ēdienu, runātu par gaisa kvalitāti mājoklī un noskaidrotu, kā jau pirmsskolas vecumā likt pamatus veiksmīgai bērna attīstībai nākotnē.

Ieskaties, par ko vēstīsim šajā svētdienā!

Lielajā intervijā tiksimies ar Ketiju un Ēriku Karlsoniem, kuri ir vecāki trīs bērniņiem - vecākajai meitiņai Miai un dvīnīšiem  Olīvijai Keitai un Oliveram Kurtam, kurš ir bērniņš ar īpašām vajadzībām. Par spīti visām grūtībām, Ketija un Ēriks uz dzīvi raugās ar gaišu skatienu.

Jau pēc nedēļas klāt Lieldienas, bet pēc tām nereti uz galda paliek neapēstās olas. Ko no tām pagatavot? Rimi Bērniem garšu ekspertam Normundam Baranovskim ir ieteikums, ar kuru viņš dalīsies jau šajā svētdienā, parādot, kā no vārītām olām pagatavot gardu mērci un pasniegt to kopā ar sparģeļiem.

Mums visiem patīk ieelpot svaiga gaisa malku, taču dažkārt aizmirstam par gaisa kvalitāti iekštelpās. Izrādās, uzturēšanās telpās ar neattīrītu gaisu var veicināt galvassāpes, nogurumu, arī alerģiju izpausmi. Māmiņu Kluba raidījumā testēsim ierīci, kas palīdz mājoklī attīrīt gaisu.

Mazi bērni gluži kā sūklīši uztver infromāciju sev apkārt, tostarp arī valodas, tāpēc pirmsskolas vecums ir ideāls, lai bērns apgūtu valodas. Kā to darīt vislabāk, uzzināsim svētdien.

Tiekamies 28.martā plkst. 9.20