28.februāra TV raidījuma lielajā intervijā - Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis

26. Feb 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums vienmēr ir liels prieks ar jums tikties svētdienu rītos. Un šī svētdiena, protams, nebūs izņēmums. Pavadīsim februāri kopā, smeļoties atbildes uz vecākiem aktuāliem jautājumiem. 

Šajā svētdienā plkst. 9.20 slēdz iekšā STV, jo mēs esam sarūpējuši tēmas, starp kurām noteikti atradīsi kādu, kas Tevi uzrunās jo īpaši.

Raidījuma lietā intervija būs dzirkstoša un pilna enerģijas, jo kā gan savādāk, ja tās viesi ir mūziķu ģimene - Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis. Protams, runāsim par bērniem, ģimeni, neizbēgami pieskaroties arī mūzikas tēmai.

Raidījumā tiksimies ar biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju Lauri Bokišu, kurš pastāstīs, cik liela nozīme bērna attīstībā ir fantāzijai. Viņš arī atgādinās, ka bērna darbs ir rotaļāšanās, un vecākiem to nevajadzētu aizmirst.

Regulāras kustības ir svarīgas ikvienam cilvēkam, un topošās māmiņas nav izņēmums. Tāpēc raidījumā tiksimies ar sertificētu fitnesa treneri, kurš atgādinās svarīgāko par vingrošanu gaidību laikā.

Vannošanai piemīt relaksējošas īpašības, tāpēc arī daudzās ģimenēs mazuļa vannošana kļūst par ikvakara rituālu pirms miedziņa. Ko ņemt vērā, aprūpējot bērna ādu, un kā parūpēties, lai vannošanās sagādā prieku, runāsim svētdienas raidījumā.

Kakla sāpes rada diskomfortu, samazina darba spējas, tāpēc jāmeklē risinājumi, kas var šajā gadījumā palīdzēt. Raidījumā tiksimies ar diviem ārstiem, kuri stāstīs vairāk par kakla sāpēm, atzīstot, ka aizvien populārāka mūsdienās kakla sāpju ārstēšanā kļūst sen jau zināmā metode - kakla skalošana.

Tiekamies 28.februārī plkst. 9.20