26.decembra lielajā intervijā - Upmaņu‑Holšteinu ģimene

24. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vien daži soļi līdz brīdim, kad aizvērsim durvis uz 2021.gadu un sveiksim 2022. Mēs no sirds ceram, ka tas mums visiem būs daudzkārt labāks nekā šis, aizejošais gads.

26.decembrī plkst. 9.20 tiekamies kanālā STV šī gada pēdējā Māmiņu Kluba TV raidījumā! Tajā varēsi uzzināt, lūk, par kādām tēmām.

Lielajā intervijā tiksimies ar trīs bērnu vecākiem, muzikālo pāri Māru Upmani-Holšteini un Goran Goru, lai runātu, protams, par dzīvi, bērniem un attiecībām.

Ja māmiņai ir nepietiekošs D vitamīna līmenis, ikdienā nākas sadzīvot ar kuņģa zarna trakta darbības traucējumiem, loģiski, ka sievietei būs grūtāk saglabāk pozitīvu noskaņojumu un prieku. Tāpēc raidījumā tiksimies ar ģimenes ārsti, kur atgādinās nozīmīgākos pamatprincipus, kas ir svarīgi, lai mamma katru dienu justos labi.

Māmiņu Kluba Labdarības fondam bieži vien palīdzību lūdz vientuļās māmiņas, kurām trūkst līdzekļu, lai iegādātos pārtiku, higiēnas preces, arī autiņbiksītes. Ņemot vērā, ka mazulim pirmajos dzīves mēnešos nepieciešamas vidēji 10 autiņbiksītes dienā, varam vien apjaust, cik lielus finanšu resursus tas prasa no krīzē nonākušajām māmiņām. Tāpēc esam bezgala priecīgi par GeGe iniciatīvu radīt Autiņbiksīšu banku. Vairāk par šo projektu vēstīsim svētdienas raidījumā.

Teju pirms mēneša pasaulē nāca Bēbīšu Kluba mazulis Kristians. Mazulītis pa šīm nedēļām jau ir paaudzies, taču ne tik sen bija tas brīdis, kad Santa un Kalvis savu dēliņu rokās turēja pirmo reizi. Raidījumā viesosimies Bēbīšu Kluba ģimenes mājās, lai kopīgi atcerētos satikšanās stāstu ar mazo Kristianu.

Tiekamies 26.decembrī plkst. 9.20