25.oktobra TV raidījuma lielajā intervijā - Dana Gulbe jeb Dana ar kasti

24. Oct 08:38 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tūlīt oktobris jau cauri un šajā svētdienā iesoļosim ziemas laikā. Taču ziemas laiks nav nekāds šķērslis, lai atceltu mūsu svētdienu tradīciju - satikšanos pie TV ekrāniem un Māmiņu Kluba jaunā raidījuma noskatīšanos.

Kamēr gaidām svētdienu, jau tagad uzzini, par ko stāstīsim 25.oktobra raidījumā!

Lielajā intervijā šajā svētdienā tiksimies ar Danu Gulbi, kas plašākam Latvijas iedzīvotāju skaitam pazīstama kā Dana ar kasti. Cilvēks, kurš zina, cik liela nozīme ir kārtībai visapkārt, tāpēc sarunā, protams, kārtība un lietu kārtošana būs viena no galvenajām tēmām.

Brāļi un māsas ir liela vērtība, taču diez vai ir kāda ģimene, kurā var iztikt bez lielākām vai mazākām ķildām bērnu starpā, tāpēc vaicāsim speciālistam, kā risināt brāļu un māsu domstarpības, un kuros gadījumos vecākiem būtu jāiejaucas.

Mūsdienu realitātē daudz vairāk laika gan mēs, pieaugušie, gan arī bērni pavadām pie ekrāniem, tāpēc nav nekādas pārsteigums, ja pārsteidz "sausās acs sindroms". Uzzināsim, kas vēl šādu sindromu var izsaukt un kā rīkoties gadījumā, ja ar tādu nācies saskarties.

Superbēbītes māmiņai jau gaidot pirmo mazuli tika konstatētas kāju vēnu problēmas, kas tika risinātas ar operāciju. Arī gaidot pasaulē ierodamies Odetu, kāju vēnas likušas par sevi manīt, tāpēc Kristīne devās pie ārsta pārbaudīt savu kāju veselību.

Māmiņu Klubs turpina testēt jaunas lietas, un viena no tādām, kuru šajā svētdienā izmēģinās Rūta, ir Groove dance. Ar ko šīs dejas ir tik īpašas, uzzināsi jau svētdien.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds kopš tā izveidošanas palīdzējis daudziem smagi slimiem bērniem, no kuriem viens ir mazais Leonīds. Kopš laika, kad mazais ārstējās Taizemē, Leonīds ir jau paaudzies un tagad izmanto Latvijā radīto vertikalizācijas ierīci, kas ir liels atbalsts bērniņa ikdienas uzlabošanā.

Tiekamies 25. oktobrī plkst. 9.20