23. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Lote Gediņa

23. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Lote Gediņa

21. May 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saulainās dienas mijas ar lietainām, taču tas nemazina prieku par to, ka vasara tūlīt jau klāt. Un klāt arī Māmiņu Kluba jaunais TV raidījums. Vai esi gatava svētdienas rītu sagaidīt kopā ar mums?

Tiekamies jau 23.maijā plkst. 9.20 kanālā "STV Pirmā!"!

Lielajā intervijā šoreiz tiksimies ar raidījumu producenti Loti Gediņu.

No iepriekšējiem raidījumiem noteikti atceries stāstu par mazo Dārtu, kuras ārstēšanā tiek izmantota cilmes šūnu transplantācija. Šobrīd Dārta ir saņēmusi jau trīs cilmes šūnu transplantācijas un regulāri apmeklē fizioterapijas nodarbības, tāpēc satiksimies, lai uzzinātu, kā cilmes šūnas palīdzējušas mazās meitenītes veselības stāvokļa uzlabošanā.

Zobiņu nākšanas laiks rada daudz uztrukumu gan pašam bērniņam, gan arī vecākiem, tāpēc cenšamies palīdzēt mazulim atvieglot diskomfortu, kas rodas šajā laikā. Nereti šim nolūkam bērnam tiek doti cepumi, lai varētu paberzēt sāpošās smaganas, taču uztura speciāliste norāda, ka pirms šīs izvēles vajadzētu pārdomāt, vai tas patiesi ir labākais risinājums, kā mazulim palīdzēt.

Starp daudzajiem ikdienas skrējieniem sievietes nereti aizmirst par laiku, kuru veltīt tikai sev, jo pienākumu ir tik daudz, un visu gribam pagūt. Svētdien Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta kopā ar māmiņu Ievu izmēģinās supošanu. Varbūt arī tev supošana kļūst par foršu nodarbi šajā vasarā, kā pavadīt interesanti laiku, veltot to atpūtai?

Māmiņu Klubs ik mēnesi aicina sievietes vērtīgi kopā pavadīt vienu dienu, tiekoties tiešsaistes pasākumā "Vienas iedvesmas diena" ar daudziem speciālistiem, kuri palīdz paskatīties uz ikdienas problēmām no cita skatpunkta, atklāt jaunus veidus, kā dzīvot foršāk, labāk, veselīgāk un laimīgāk. Šajā svētdienā tiksimies ar vienu no speciālistēm - iespēju mentori Eviju Šalti -, kura skaidros, kāpēc ir tik svarīgi plānot laiku un darīt. Jā, darīšana ir visa pamatā!

Tiekamies 23.maijā plkst. 9.20