22.01. STV: Praktiski ieteikumi ģimenes budžeta plānošanai, iepazīsti Superbēbīša ģimeni, piparkūku deserts

22. Jan 2023, 10:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl viena raiba darba nedēļa ir aiz muguras, un varam šajā svētdienas rītā pelnīti atvilkt elpu, lai darītu to, kas pašām patīk. Jā, un kāpēc gan lai tā nebūtu Māmiņu Kluba jaunākā TV raidījuma noskatīšanās? 

Esam sagatavojuši atskatu uz 22.janvāra sižetiem, lai kādu no tiem vari noskatīties arī atkārtoti. Jo, kā zināms, dubults neplīst!

Šodien raidījumā runājām par ģimenes finansēm. Kā plānot budžetu, lai šajos laikos justos droši? Kur un kā ietaupīt? Kā samazināt tēriņus pārtikai? Lielajā intervijā tikāmies ar personīgo finanšu mentori Alinu Zelu!

Tavs mazais aug lielāks, šķiet, arī pienācis brīdis, lai viņš iemācītos ēst pats ar karotīti. Tomēr ir jāņem vērā vairāki nosacījumi, lai šajā procesā nepieļautu kļūdas. Kādas? To raidījumā vaicājām Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeitei Klaudijai Hēlai.

Rubrika "Superbēbis" ir Māmiņu Kluba vecāku iemīļotākā rubrika, jo ļauj sekot līdzi bēbītim jau no grūtniecības pēdējiem mēnešiem, līdz pat viņa pirmajai dzimšanas dienai, un neiztrūkstošs ir arī Superbēbīša piedzimšanas stāsts. Šodien tev bija iespēja iepazīties ar mūsu Superbēbīša māmiņu Kitiju, kura drīzumā gaida pasaulē ierodamies savu otro dēliņu.

Lai gan svētki aiz muguras, iespējams, tavās mājās vēl aizķērušās neapēstas piparkūkas. Raidījumā no tām uzbūrām fantastisku desertu!

Pašlaik izveidojusies unikāla situācija, kad vienlaicīgi cirkulē vairāki respiratorie vīrusi. Ņemot vērā, ka to simptomi var būt ļoti līdzīgi, bez laboratoriskas testēšanas nav iespējams noteikt precīzi diagnozi. Raidījumā devāmies uz laboratoriju, kur skaidrojām analīžu veikšanas iespējas.

Šajā svētdienā uzsākām jaunu rubriku “Sievietes emocionālā un fiziskā labsajūta kopā ar Līvu”, kuras ietvaros iepazīsim dažādus instrumentus mīlestībai un rūpēm par sevi, kā arī satiksimies ar interesantām sievietēm.

TV