21. jūnija TV raidījuma lielajā intervijā - Māmiņu Kluba izveidotāja Sandija Salaka

19. Jun 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vasara ir kārtīgi ieskrējusies, tāpēc laiks nelielām brīvdienām! Tāpēc 21.jūnijā Tevi sagaida šīs sezonas pēdējais "Māmiņu Klubs" TV raidījums, taču nebēdā, jo katru dienu mēs arī visas vasaras garumā būsim kopā ar Tevi!

Satiec mūs Māmiņu Kluba portālā, mūsu Facebook un Instagram lapās, kā arī izmanto vasaras laiku lietderīgi, apmeklējot Māmiņu Kluba Vecāku skolas nodarbības! Mēs būsim kopā ar Tevi ik dienu arī visas vasaras garumā!

Šajā svētdienā lielajā intervijā viesosies Māmiņu Kluba izveidotāja Sandija Salaka, stāstot par to, kā radās ideja pirms piecpadsmit gadiem izveidot Māmiņu Klubu, kā tas šo gadu laikā ir audzis, un cik liela nozīme ir tam, lai sieviete būtu ar sevi apmierināta.

Superbēbīte Odeta ir paaugusies, laiks kļuvis siltāks, tāpēc laiks meklēt jaunas drēbītes. Protams, ka pucēties patīk arī mazām dāmām, taču ir vairāki faktori, kuriem ir jāpievērš uzmanība, izvēloties bērnam apģērbu. Kādi tie ir? Par to jau svētdien raidījumā!

Grūtniecības laikā daudzām topošajām māmiņām izveidojas pigmentācijas plankumi. Tie veidojas gan gada tumšajā, gan arī gaišajā periodā, līdz ar pavasari un vasaru kļūstot vēl izteiktāki. Tāpēc tiksimies ar ārstu, lai uzzinātu, kā pasargāt savu ādu no pigmentācijas.

Kuram gan nepatīk, ja apkārt ir tīra, skaista un sakopta vide! Protams, uzkopšanas darbi prasa zināmu laiku, tāpēc ne vienmēr izsauc sajūsmu. Tāpēc tiksimies ar zinātāju, kas pastāstīs dažādus knifus, kā mājas uzkopšanu padarīt efektīvāku.

Tiekamies 21.jūnijā plkst. 9.20