21.11. STV: Zvirgzdiņu ģimene, acu veselība, emocionālā sagatavošanās dzemdībām, cukurs bērna uzturā

21. Nov 2021, 09:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākusies jūsu svētdiena? Nesteidzīgi, vai arī tieši otrādi - ar mazo haosu?

Lai arī kā būtu, arī šorīt TV ekrānos bija skatāms Māmiņu Kluba jaunais raidījums. Ja kādu iemeslu dēļ to neizdevās noskatīties, to vari izdarīt tagad!

Lielajā intervijā tikāmies ar muzikālo un sirsnīgo Zvirgzdiņu ģimeni, lai dotos kopīgā pastaigā un runātu par ģimenes veidošanu, bērnu audzināšanu.

Panašķoties reizi pa reizi patīk katram, arī bērni nav izņēmums. Tomēr labi apzinoties, ka pārmērīgam salduma patēriņam ir būtiskas sekas uz veselību, svarīgi zināt robežas. Raidījumā tikāmies ar uztura speciālisti, kura skaidroja, kāds ir ieteicamais daudzums cukura, kuru bērns drīks patērēt dienas laikā.

Lielākās raizes pirms dzemdībām sievietei visbiežāk rada neatbildētie jautājumi, jo līdz ar nezināmo pieslēdzas arī topošās māmiņas fantāzija. Kā dzemdībām emocionāli sagatavojas Bēbīšu kluba māmiņa Santa, noskaidrosim šodien raidījumā.

Par acu veselību vajadzētu rūpēties vēl pirms tam, kad parādījušies simptomi, kuri liecina, ka ar actiņām kaut kas nav kārtībā, tāpēc jāvēršas pie ārsta. Kuri ir galvenie nosacījumi, kas būtu jāievēro ikdienā, lai acis būtu veselas, runājām raidījumā.

Turpinās remonts Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas bērnistabā. Lai istabu padarītu atraktīvāku un interesantāku, Rūta izmanto  dažādas krāsas ar pievienoto vērtību. Piemēram, vai zināji, ka ir krāsas, ar kuru kāda no istabas sienām var pārtapt par tāfeli, vai arī krāsa, kas ļauj uzzīmēt uz sienām vai griestiem zvaigznes, kas tumsā spīd?

Bērnu drošībai vienmēr jābūt pirmajā vietā, tāpēc raidījumā tikāmies ar ārsti, kura atkārtoti atgādināja, cik ļoti svarīgi ir izvēlēties bērna vecumam piemērotas rotaļlietas, tās regulāri pārbaudīt, kā arī pievērst uzmanību tam, vai bērnam nav pieejami dažādi bīstami sadzīves priekšmeti.

TV