Psoriāzes pacientiem bezmaksas vizītes un Essex ādas kopšanas līdzekļi

Psoriāzes pacientiem bezmaksas vizītes un Essex ādas kopšanas līdzekļi

29. Oct 2012, 13:27 Sieviešu Klubs Sieviešu Klubs

Pasaules Psoriāzes dienu laikā, kas notiek no 29. oktobra līdz 2. novembrim, smagas psoriāzes pacientiem ir iespēja apmeklēt dermatologu bez maksas: VC4 Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikā 29. oktobrī, bet VC4 Diagnostikas centrā – 2. novembrī.  Pārējās šīs nedēļas dienās pieejama 50% atlaide vizītei pie dermatologa VC4 Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikā.

Ikvienam psoriāzes pacientam, kurš apmeklēs dermatologu, ādas stāvokļa uzlabošanai tiks dāvināts Essex krēms.

Pacientiem, kuriem psoriāzes ārstēšanā nav vērojami uzlabojumi, šajās dienās būs iespēja pieteikties dalībai pētījumā, kura laikā šo slimību varēs ārstēt ar jaunākās paaudzes medikamentiem.

Vizīšu laikā ārsti izvērtēs pacienta veselības stāvokli un atbilstību pētījuma kritērijiem, kā arī sniegs informāciju par jaunumiem smagas psoriāzes ārstēšanā. Visiem pētījuma dalībniekiem tiks izsniegts Essex krēmu bezmaksas komplekts ādas kopšanai paralēli psoriāzes ārstēšanas procesam ar medikamentiem.

Psoriāze ir hroniska ādas slimība, kas skar gandrīz 3% iedzīvotāju. Visbiežāk psoriāze novērojama vecumā no 15 līdz 35 gadiem. Par tās galvenajiem iemesliem uzskata stresu, fizisku vai psihisku traumu, infekcijas, vielmaiņas un imūnsistēmas traucējumus. Aptuveni 40% gadījumu psoriāze saistīta ar iedzimtības faktoru.

Psoriāze izraisa zvīņainu plēkšņu veidošanos uz ādas un iekaisumu. Zvīņošanās var tikt konstatēta uz jebkuras ķermeņa daļas, tās lielums var būt dažāds. Visbiežāk zvīņošanās vērojama uz elkoņiem, ceļgaliem, galvas matainajā daļā, muguras lejasdaļā, uz sejas, plaukstām, kāju pēdām.

Parasti ādas šūnu atjaunošanās process ilgst aptuveni mēnesi, bet psoriāzes gadījumā tas var notikt dažu dienu laikā, jo šūnas aug pārāk ātri, tās uzkrājas ādas virsējā slānī. Diemžēl nav zāļu, kas izārstētu psoriāzi, tomēr slimības ārstēšanai ir pieejami dažādi medikamenti. To iedarbība katram pacientam ir atšķirīga, tāpēc kopā ar ārstu nepieciešams sameklēt sev piemērotāko medikamentu un ādas kopšanas līdzekli, piemēram, Essex, kas ir neatņemama psoriāzes ārstēšanas sastāvdaļa.

Tālrunis pierakstam pie dermatologa VC4 Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikā: 67 847 10

Tālrunis pierakstam pie darmatologa VC4 Diagnostikas centrā: 67 144 031, 27 866 655

Plašāka informācija par Pasaules Psoriāzes dienām un vizītēm pie dermatologiem: www.edk.lv un www.vc4diagnostikascentrs.lv