20. novembra Māmiņu Kluba TV raidījumā - skaudri stāsti par bērniņa zaudēšanu

18. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētku nedēļas noslēgumā ikvienu no jums aicinām pie TV ekrāna, lai tiktos jaunākajā Māmiņu Kluba raidījumā un gūtu vērtīgus ieteikumus no speciālistiem, uzklausītu ģimeņu dažādās pieredzes.

Māmiņu Kluba TV šīs nedēļas raidījuma tēma - bērniņa zaudēšana. Savus skaudros stāstus mums atklās vairākas sievietes.

Līdz ar jaundzimušo piedzimst arī jaunā tēta loma. Kā tētis var iesaistīties bēbīša aprūpē un sniegt atbalstu māmiņai? Atbildes uz šiem jautājumiem jaunākajā raidījumā sniegs Māmiņu Kluba Vecāku skolas speciālistes.

Vai tu savas dzīves laikā kādreiz esi veikusi C hepatīta analīzes? Ja vēl nē, tad noteikti ir vērts apsvērt šādas pārbaudes veikšanu, jo no saslimšanas ar hepatītu nav pasargāts neviens, vēl jo vairāk tad, ja esi iepriekš veikusi kādu no kosmētiskajām procedūrām, piemēram, manikīru, pedikīru, tetovēšanu vai tev ir pīrsings.

Nedēļu pēc nedēļas sekojot tam, kā attīstās grūtniecība un puncī aug mazulītis, straujiem soļiem esam pietuvojušies jau gaidību laika beigām. Svētdienas raidījumā sarunā ar ginekoloģi skaidrosim, kas notiek grūtniecības 30. - 36. nedēļā.

Aizritējušas jau divas nedēļas no brīža, kad jaunajai māmiņai Laurai tika veikta galvas ādas un matu diagnostika. Dosimies apciemot Lauru, lai uzzinātu, kādi ir viņas pirmie iespaidi pēc komplekso matu kopšanas līdzekļu lietošanas!

Novembra beigās ir lielais atlaižu laiks. Kā šajā laikā iepirkties gudri, netērējot līdzekļus par apģērbu, kas nav vajadzīgs? To kopā ar Līvu skaidrosim jaunākajā raidījumā.

Svētdienas raidījumā atskatīsimies, cik lieliski piepildīts dienas cēliens izvērtās 9. novembrī Māmiņu Kluba organizētajās Māmiņu Brokastīs. Priecāsimies tevi redzēt jau nākamajās brokastīs decembrī!

Tiekamies 20. novembrī plkst. 9.20