20.06. STV: Jāņu siera sendviča recepte, bērnu drošība, atviļņa slimības ārstēšana

20. Jun 2021, 09:37 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt svētdienā, kuru esam iesākuši visi kopā noskatoties Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu. Šoreiz gatavojāmies svētkiem, pārrunājām jautājumus, kas saistīti ar bērnu drošību un savu veselību, kā arī smēlāmies mīlestību, kas staro no Florenču - Vīksnu ģimenes.

Šajā vasarā tiekamies pēdējo reizi, lai dotos nelielā atpūtā un uzkrātu spēkus jaunajai TV sezonai. Bet līdz tam esi kopā ar mums Māmiņu Kluba portālā un pasākumos, semināros. Tiekamies!

Lielajā intervijā šorīt tikāmies ar jauno Florenču - Vīksnu ģimeni.

Tuvojas lustīgākie svētki, kas nav iedomājami arī bez garda mielasta, tāpēc Rimi Bērniem garšu eksperts Normunds Baranovskis dalījās ar ideju, ko pagatavot no svētkos pāri palikušā Jāņu siera.

 

Pirms došanās vasaras brīvdienās, ar speciālistiem pārrunājām svarīgāko, kas jāatceras par bērnu drošību - gan dažādu traumu riskiem, gan arī to, kā visgudrāk izvēlēties bērnam rotaļlietas.

 

Vasarā mēdzam svinēt dzīvi, nekad neaizmirstot arī par gardām maltītēm. Nereti gan ar ēdienu nākas pāršaut pār strīpu, tāpēc var rasties nepatīkams diskomforts, kas var izraisīt arī atviļņa slimību. Kā iespējams mazināt atviļņa slimības nepatīkamās izpausmes, skaidrojām šodien raidījumā.

 

Vasarā daudz laika pavadām dabā, taču nekur nav tik labi kā mājās. Ja mājas ir vieta, kurā vēlies atgriezties, nekas par to nevar būt labāks. Raidījumā lūkojām kādas ģimenes sajūtas, uzsākot dzīvi pilnīgi jaunā mājoklī.

 

Tiekamies Māmiņu Kluba jaunajā sezonā vasaras noslēgumā!

TV