2 bērnu māmiņas Kintijas (38) fantastiskās pārvērtības un slaida auguma atgūšanas stāsts

2 bērnu māmiņas Kintijas (38) fantastiskās pārvērtības un slaida auguma atgūšanas stāsts

19. Jun 2018, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Divu bērnu māmiņa Kintija Jundze (38) no Gulbenes tik tikko piedzīvojusi fantastiskas pārvērtības – atbrīvojusies no 28 liekajiem kilogramiem un ieguvusi augumu, kāds tai sen nebija bijis. Izlasi šo iedvesmojošo interviju un uzzini, kā viņai tas izdevās un kā arī tu vari uzziedēt šajā vasarā!

– Kāda bija Tava iepriekšējā tievēšanas pieredze?

Esmu mēģinājusi visu pēc kārtas – sākot ar neēšanu pēc sešiem vakarā un porciju samazināšanu, beidzot ar fāžu diētu un intensīvu mocīšanos sporta zālē vairāku gadu garumā. Esmu izturējusi pat Dikāna diētas pirmo posmu un notriekusi kaudzi naudas par brīnumtabletītēm un pulverīšiem. No tā visa rezultāts nulle. Labākajā gadījumā ķermenis bija kļuvis stingrāks, bet svari turpināja biedēt ar to pašu lielo skaitli…

20180615094610-48292.jpg

– Pastāsti – kā nolēmi sākt notievēt tieši tagad?

Skapis vai plīst no skaistām kleitām un svārkiem, kas vairs neder. Katru reizi, atverot skapi, izplūdu asarās, jo, gadiem ejot, es kļuvu tikai lielāka. Lai gan doma, ka reiz man kāds no šiem apģērbiem derēs likās kā sapnis, nolēmu mēģināt vēl pēdējo reizi.

– Kā Tu uzzināji par Stokholmas diētu?

Par Stokholmas diētu runā gan internetā, gan cilvēki apkārt. Es pati arī vairākas reizes biju sākusi pildīt pieteikšanās testu, bet līdz galam nekad neaizgāju, jo likās, ka atkal būs jāmocās kā iepriekšējās diētās.

Vienu dienu ciemos atbrauca māsa un stāstīja, ka viņas paziņa ar vīru ievēro Stokholmas diētu un ir paēduši. Tas lika domāt, ka iespējams visas diētas nav vienādas. Joka pēc pieteicos.

20180615121528-25239.jpg

Piezīme: Sāc savas skaistākās pārvērtības arī Tu! Klikšķini šeit un dodies uz Stockholmdiet mājas lapu un iegūsti savu uztura plānu ar īpašo vasara atlaidi

– Kā Tev veicās ar diētas ievērošanu?

Es biju pārsteigta, ka veselīgs ēdiens var garšot tik labi! Pat produkti, kuri man negaršo, Stokholmas diētas receptēs bija pat ļoti baudāmi. Es biju pieradusi ēst daudz, bet šajā diētā visbiežāk visu porciju nemaz nevarēju apēst. Bija piedāvātas arī uzkodas starp ēdienreizēm, bet tās man nemaz neprasījās. Patika arī iespēja sazināties ar savu uztura speciālistu brīžos, kad man kaut kas no piedāvātā negaršoja vai nebija “pa rokai”.

Lielākais no plusiem ir konkrētais plāns ar receptēm, kas man jāēd brokastīs, pusdienās un vakariņās. Ja būtu jādomā pašai, cik un ko ēst, man tas būtu par grūtu.

Pirmo svara zudumu uz svariem redzēju jau pirmajās dienās, bet uzskatāmi to, ka esmu kļuvusi tievāka, varēja redzēt pēc nedēļas, kad biju zaudējusi 5 kilogramus.

20180615121553-61762.jpg

Tagad manas pārmaiņas redz visi, jo kā nekā zaudēti 28 kilogrami un apģērba izmērs samazinājies uz pusi – no 16.izmēra uz 8.! Tagad man zvana, raksta un uz ielas izsaka komplimetus pat nepazīstami cilvēki. Paziņas, kuri ilgāku laiku mani nav redzējuši, uz ielas vispār nepazīst.

Beidzot es varu pirkt jebkuru tērpu, kas man patīk, nav vairs ko slēpt. Bet ar ko lepoties, gan (smejas)!

Es beidzot mīlu savu atspulgu spogulī un ar lielāko prieku fotogrāfējos.

Man pat ir uzradies sekotāju pulks, kurā cilvēki, iedvesmojoties no manis, ir pieteikušies Stokholmas diētai, un tagad var lepoties ar lieliskiem rezultātiem.

– Ko Tu ieteiktu citām sievietēm kuras arī vēlas notievēt?

Godīgi – vai Jūs mīliet sevi resnu? Es nemīlēju un gandrīz samierinājos ar to! Nekādā gadījumā nepieņemiet faktu, ka esiet resns un tur neko nevar darīt. Jums nav ar to jāsamierinās!

Frizūra: Elvisa Šulca, grimms: Daiga Ulmane, stils: Elvisa Šulca un Daiga Ulmane

Apģērbs: “Mans drēbju skapis”

lauvinja lauvinja 19. Jun 2018, 09:02

Reklāma laba. Lūdzu interviju ar šo sievieti pēc 1 gada, 2 gadiem, 3 gadiem.
Notievēt ir salīdzinoši vienkārši, noturēt svaru ilgtermiņā ir māksla, īpaši pēc strauja svara zuduma.
Un vēl, ļoti gribētos zināt kā izskatās āda pēc tāda strauja svara zuduma, kas pārsvarā gadījumu ne savelkas.