19. septembra TV raidījuma lielajā intervijā - TV personība Baiba Vītiņa

18. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā rudenī lietainās dienas mijas ar saulainajām. Atšķirībā no laikapstākļiem, Māmiņu Kluba TV raidījums gan ir prognozējamāks, tāpēc tiekamies arī šajā svētdienā plkst. 9.20 pie TV ekrāniem, lai runātu par tēmām, kas aktuālas topošajiem un arī jaunajiem vecākiem.

Lielajā intervijā uz sarunu aicināsim TV personību Baibu Vītiņu, kura dalīsies ar savu dzemdību pieredzi. Pirmajā grūtniecībā Baibas bērniņš nāca pasaulē ar ķeizargriezienu, savukārt otro gaidību laikā Baibas bērniņa sirsniņa apstājās, iezīmējot emocionāli smagu dzīves un attiecību posmu.

Ģimenēs, kurās aug bērni, laika plānošana dažkārt ir liels izaicinājums, tāpēc neatsverams palīgs ir iespēja iepirkties internetā, kas būtiski ietaupa laiku un arī atvieglo pašu ieprikšanās procesu. Svētdien raidījumā satiksimies ar Kārli un Kristīni, kuru ģimenē aug divi bērniņi. Viņi dalīsies ar saviem iepirkšanās paradumiem.

Bēbīšu kluba galvenie varoņi Santa un Kalvis atzīst, ka šobrīd bērna aprūpes jautājumos vēl jūtas gluži kā baltas lapas, tāpēc, lai uzzinātu, kā pareizi nomainīt autiņbiksītes jaundzimušajam, kā pareizi bērniņu velt un turēt rokās, kopā ar topošajiem vecākiem svētdien dosimies uz Māmiņu Kluba Vecāku skolu pie fizioterapeites, kura dalīties praktiskos padomos.

Glutēna izslēgšana no uztura bieži vien ir nevis modes lieta, bet gan veselības nepieciešamība, tāpēc dosimies ciemos pie māmiņas Līgas. Viņas ģimenē aug trīs meitas, bet vienai no viņām ir konstatēta glutēna nepanesība. Līga dalīsies ar savu pieredzi, kā tiek organizētas maltītes viņas ģimenē.

Ikdienas steigā nereti aizmirstam padomāt par to, kā ārējā vide un pārējie apstākļi ietekmē mūsu labsajūtu, tāpēc svētdien tiksimies ar infektoloģi, kuri atgādinās par sievietes veselībai svarīgiem mikroelementiem, kuri ieņem būtisku lomu, lai mēs dienu no dienas justos labāk.

Raidījumā tiksimies ar klīnisko psiholoģi, lai pārrunātu, kā arī digitālais saturs var palīdzēt bērna izaugsmei, piemēram, bērna prasmei risināt dažādas problēmas, tās analizēt un meklēt risinājumus.

Tiekamies 19.septembrī