19.02. STV: Maija Doveika, filma Mātes piens, pirmais piebarojums, mazuļa piesaiste

19. Feb 2023, 09:46 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākās šodien Tavs rīts? Ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu? Mēs piedāvājam Tev atskatīties uz interesantākajiem sižetiem, ja vēlies kādu no tiem noskatīties atkārtoti, vai arī atkārtoti noskatīties visu raidījumu.

Šodien raidījumā "Māmiņu Klubs" runājām par sieviešu spēku un to, ko pārņemam no dzimtas sievietēm. Lielajā intervijā pie mums viesojās teātra dīva Maija Doveika, lai runātu ne tikai par sieviešu dzīves līkločiem, bet arī jauno filmu "Mātes piens", kurā Maija spēlē galveno lomu.

Noteikti esi dzirdējusi vārdu "piesaiste", taču kā tā veidojas un kāpēc ir tik svarīga bērna attīstības procesā? Par to svētdienas raidījumā iztaujājām biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju Lauri Bokišu.

Kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāju Līvu turpinām atklāt dažādus instrumentus, kas sievietei var palīdzēt dzīvot gan emocionāli, gan arī fiziski labāk un veselīgāk. 

Māmiņu Kluba jaunākajā raidījumā izvaicājām pediatri Dairu Brenču, lai uzzinātu, kad un ar ko sākt mazuļa pirmo piebarojumu.

Mūsu, mammu, ikdiena ir tik ļoti skrejoša un pieblīvēta ar dažādiem pienākumiem, tāpēc ļoti bieži nemaz neatliek laika sev pašai. Tomēr, ai, kā to vajadzētu! Devāmies ciemos pie māmiņas Ilzes, lai uzzinātu viņas mazo noslēpumu, kas palīdz atgūties no dienas skrējiena un stresa.

Svētdienas raidījumā smēlāmies ideju gardai un veselīgai maltītei, pagatavojot kvinojas sautējumu ar baravikām. Izklausās ne tikai gardi, bet tā patiesi arī garšo, tāpēc obligāti izmēģini recepti arī savās mājās!

TV