18.06. STV: Kristīne Dzenīte, zemeņu tarte, mazuļa drošība vasarā, uzturs zīdīšanas laikā

18. Jun 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saulains sveiciens svētdienas rītā! Mums ir tik liels prieks svētdienas rītos ar jums tikties gluži kā arī ļoti īpašām draudzenēm, lai parunātu par tēmām, kas mums svarīgas.

Šajā vasarā tiekamies pēdējo reizi, lai dotos nelielā atpūtā un uzkrātu spēkus jaunajai TV sezonai. Bet līdz tam esi kopā ar mums Māmiņu Kluba portālā un pasākumos, semināros. Tiekamies!

Sezonas noslēdzošajā raidījumā viesojāmies pie influenceres, trīs bērnu māmiņas Kristīnes Dzenītes.

Par māmiņas uzturu zīdīšanas periodā dzirdēts daudz mītu. Vai patiesi māmiņai jāierobežo savs uzturs un no kaut kā jāatsakās, vaicājām ginekoloģei Alisei Vigulei.

Klāt zemeņu laiks un tālu vairs nav arī Jāņi, tāpēc šoreiz piedāvājām tev recepti, lai uz svētkiem tu varētu pagatavot gardas tartes ar vaniļas krēmu un zemenēm!

Aktīvā Superbēbīša ģimene jau pavisam drīz dosies tālākā ceļā, kas mazulītim būs pirmais garākais ceļojums. Ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienā ģimenei ļoti svarīga ir drošība, tāpēc skaidrojām, kam māmiņa Kitija pievērš vērību, kā arī ieklausījāmies ārsta padomos.

Reizēm aptrūkstas ideju, kā aizraujoši un jēgpilni kopā ar mazajiem pavadīt brīvo laiku, tapēc svētdienas raidījumā piedāvājām ideju, kurp doties ar bērniem, lai garantēti nodrošinātu labi pavadītu laiku.

Ja arī jums šovasar gaidāma kāda īpaša ballīte vai arī jādodas uz kādu svinīgu pasākumu, svētdienas raidījumā varēji iedvesmoties jauniem tērpiem un uzzināt, kādas ir aktuālākās modes tendences šajā vasarā.

Tiekamies jau atkal rudenī, Māmiņu Kluba jaunās sezonas raidījumos!

 

 

TV