16. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - vecmāte Inese Kampusa

15. May 2021, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs nedēļas siltais laiks cilvēku sejās lika atplaukt smaidiem, meklēt košākas drēbes un vairāk laika pavadīt dabā, tomēr, lai arī vasara kļūst aizvien aicinošāka un brīvdienās dodamies ārpus mājām, zinām, ka svētdienu rīti tev ir rezervēti Māmiņu Kluba jaunākajam TV raidījumam.

Izņēmums nebūs arī 16.maijs, tāpēc svētdien plkst. 9.20 slēdz iekšā "STV Pirmā!"!

Raidījuma lielajā intervijā tiksimies ar Māmiņu Kluba Vecāku skolas ģimeņu iemīļoto vecmāti Inesi Kampusi, kura vienmēr prot topošos un jaunos vecākus iedrošināt, atbalstīt un sniegt īstos padomus īstajā brīdī.

Līdz ar siltāku laiku vecākiem aktuāls kļūst jautājums, kā vispareizāk bērnu ģērbt - kā parūpēties, lai bērniņam nebūtu ne par aukstu, ne par karstu? Tev noderēs speciālista ieteikumi, kam šajā laikā pievērst uzmanību, izvēloties bērnam piemērotāko apģērbu.

Bērna kustību ierobežošana ir sava veida vardarbība, tāpēc, kad mazulis sāk velties un ir kļuvis aktīvs, vecākiem jāpievērš vērība tam, lai bērns netiktu ierobežots. Tas attiecas arī uz autiņbiksīšu nomaiņas procesu, kad bērns vairs nav gatavs mierīgi gulēt uz muguras, kamēr viņam tiek mainīti autiņi. Kā šādos gadījumos pareizi rīkoties, raidījumā stāstīs fizioterapeite Kristīne Asonova.

Ar devīzi “Tu neesi viena grūtībās” Māmiņu Kluba Labdarības Fonds un televīzija sievietēm “STV Pirmā!”, iesaistoties arī sabiedrībā zināmām personībām – Samantai Tīnai, Rūtai Dvinskai, Sandai Dejus, Katrīnei Saulietei, Elīnai Fīrmanei, Ievai Brantei un Dagmārai Legantei –, izveidojuši labdarības programmu sievietēm krīzes situācijās - “Atbalsta grozs.” Raidījumā skaidrosim, kāda veida palīdzība iespējama programmas ietvaros.

Tiekamies 16.maijā plkst. 9.20