16.03. Karjeras un hobiju apvienošana ar bērniem. Mazuļa attīstība 1. gadā. Garda brokastu maize. Bērni un viedierīces

16. Mar 09:58 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā jaunajiem vecākiem apvienot ģimeni ar karjeru un hobijiem? To 16. marta TV raidījumā vaicājām Ievai un Oskaram Florenciem-Vīksnēm. 

Pavasarim piestāv gardas brokastis, tāpēc šajā sestdienas rītā pagatavojām garšīgu sviestmaizi ar stracciatella sieru, avokado, olu kulteni un tomātu salsu.

Ir veselības tēmas, par kurām sabiedrībā skaļi kautrējamies runāt, taču lielākā daļa no mums, sievietēm, ar to ir saskārušās. Maksts mikrofloras izmaiņas var piemeklēt gan pēc antibiotiku lietošanas, gan grūtniecības laikā. Kā rīkoties?

Pirmajā dzīves gadā bērniņš piedzīvo visstraujāko attīstību. Kas jāzina par bērniņa attīstību pirmajos divpadsmit dzīves mēnešos? Vaicājām ģimenes ārstei.

Kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāju Ditu Graudu devāmies pie plastikas ķirurga, lai uzzinātu, kā jaunā māmiņa var uzlabot savu krūšu formu.

Vai pielipšana pie ekrāniem ir mūsdienu bērnu ikdienas norma? Vai arī kā vecākiem mums jānosprauž striktākas robežas? Ar šo problēmu saskārusies arī Livču ģimene no raidījuma “Ģimene burkā”.

TV