15.06. STV: Kāzu plānošana. Mazuļa drošība vasarā. Labās baktērijas. Veselīga smūtija recepte

15. Jun 10:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šodien tikāmies Māmiņu Kluba TV sezonas noslēdzošajā raidījumā.

Lielajā sarunā šoreiz pievērsāmies kāzu tematikai, jo vasara ir ideālais laiks precībām. Dita kopā ar Ligavam.lv redaktori Renāti Bergu skaidroja jaunākās tendences kāzu kleitu modē un svinēšanā!

Visi gaidām vasaru un priecājamies par silto laiku, tomēr jaunajām māmiņām, kuras ik dienu dodas pastaigās ar tikko dzimušu mazuli, svelme ir biedējoša. Kā rūpēties, lai bērns justos komfortabli un nepārkarstu?

Priekšā vēl daudz saulainu vasaras dienu, tāpēc ģimenes ārstei vaicājām pēc padoma, ko ņemt līdzi uz pludmali, ja dodamies turp ar bērniņu.

Smūtiji ir lieliska izvēle vieglai uzkodai vai maltītei karstās vasaras dienās. Iedvesmojies jaunai receptei no divu bērnu māmiņas Lauras!

No saslimšanas nav pasargāts neviens, taču svarīgi pēc antibiotiku kursa lietošanas palīdzēt savam organismam pareizi atjaunoties. Kādi ir ieguvumi no labo baktēriju lietošanas?

“Māmiņu Klubs” šogad svin 20 gadu pastāvēšanas jubileju un mums ir lieli jaunumi - tapis attīstošo rotaļlietu zīmols “Ya!Toys”! Pirmais, lielais kluču komplekts no 108 dažāda lieluma klučiem, kas piemēroti dažāda vecuma bērniem, kam bērni teiks “Jā!”

TV