15.05. STV: Pusaudžu atkarības, pirmais piebarojums, pēcdzemdību rehabilitācija

15. May 2022, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākās tavs svētdienas rīts? Vai ar Māmiņu Kluba TV raidījumu, kas nu jau kļuvis par iksvētdienas rituālu?

Varbūt šorīt tevi varēja meklēt nevis pie TV ekrāna, bet gan mežā pastaigājoties ar ģimeni? 

Lai kā arī būtu, mēs piedāvājam atskatīties uz 15.maija raidījuma sižetiem. 

Svētdienas Māmiņu Kluba raidījumā aktualizējām jautājumu par jauniešu atkarībām. Uz sarunu par šo tēmu studijā aicinājām Siguldas Valsts ģimnāzijas direktoru Rūdolfu Kalvānu.

Bēbīšu kluba galvenais varonis Kristians ir jau paaudzies, tāpēc gatavs pirmajam piebarojumam. Svētdien raidījumā uzklausījām fizioterapeites Klaudijas Hēlas ieteikumus, kā pareizāk, uzsākot piebarojumu, mazuli ēdināt.

Jau pagājis mēnesis, kopš divu bērnu māmiņai Andai tika veikta galvas ādas un matu diagnostika, nosakot piemērotākos kopšanas līdzekļus, lai atgūtu iepriekšējo matu rotu. Laiks noskaidrot, kādi uzlabojumi notikuši šajā periodā!

Šogad pavasarī tika īstenota sen lolotā iecere - atklāta Latvijā pirmā Mātes piena banka. Raidījumā atskatījāmies, kā iecere soli pa solim tika realizēta, kā arī noskaidrojām, kāds atbalsts Mātes piena bankai šobrīd ir vissvarīgākais.

Dzelzs trūkums organismā ietekmē ne tikai māmiņas pašsajūtu, bet arī vizuālo izskatu. Ņemot vērā, ka pazīmju loks, kas var liecināt par dzelzs anēmiju, ir ļoti plašs, raidījumā tās pārrunājām atkārtoti.

Ikviena jaunā māmiņa vēlas pēc dzemdībām pēc iespējas ātrāk atgūt savu iepriekšējo formu. Šim nolūkam tev noderēs Māmiņu Kluba fizioterapeites Janas Parfjonovas ieteikumi pēcdzemdību rehabilitācijas vingrinājumiem.

TV