14.06. STV: Rabarberu muss, mazuļa peldināšana, ādas aizsardzība pēc saules apdegumiem

14. Jun 2020, 09:34 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt svētdienas rītā! Vai pēc vakardienas foršā pasākuma šorīt jau paguvi noskatīties Māmiņu Kluba jauno TV raidījumu?

Nē? Tad nebēdā, īpaši tev esam sarūpējuši atskatu uz šodienas raidījuma sižetiem. Atvēli laiku sev un izbaudi sarunas, noderīgo informāciju!

Lielajā intervijā šajā svētdienā tikāmies ar Zani un Jāni Šipkēviciem, kuru ģimenē aug mazais dēliņš Kristaps. Sarunā abi atklāja to, kā audzina bērnu un kā ir dzīvot laukos.

Kopā ar Rimi Bērniem šefpavāru pagatavojām spirdzinoši gardu rabarberu musu. Varam apsolīt, ka šī garduma recepte būs pa spēkam ikvienam!

Teju visiem bērniem patīk ūdens, un Superbēbīte Odeta nav izņēmums. Šajā raidījumā kopā devāmies uz peldēšanas nodarbību, kā arī uzzinājām, kādus ieguvumus bērns no peldināšanas saņem. Protams, neaizmirsām arī par pašu māmiņu labsajūtu, jo ar ūdens procedūru palīdzību ir iespējams uzlabot gan pašsajūtu, gan arī ķermeņa aprises.

Vasara ir klāt, saulīte silda, tāpēc svarīgi pasargāt savu ādu no tās viltīgajiem zobiņiem. Ja kādu iemeslu dēļ tas nav izdevies un āda saulītē apdegusi, obligāti jāveic pasākumi tās atjaunošanai. Kādi tie ir, par to runājām raidījumā.

Ja jau vasara, tad arī daudz vairāk laika pavadīsim ārā, dosimies pastaigās, brauksim ekskursijās. Lai pietiktu spēka atklāt pasauli, līdzi jāņem arī uzkodas. Raidījumā sarunājāmies ar speciālisti, lai uzzinātu, kā pareizi uzglabāt līdzi ņemamo ēdienu.

 

TV