14.februāra TV raidījuma lielajā intervijā - Superbēbītes Odetas ģimene

12. Feb 2021, 12:52 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs svētdienas raidījums solās būt piepildīts ar mīlestību un svētku sajūtu, jo mūsu Superbēbītei Odetai, kura, šķiet, vēl tik tikko nāca pasaulē, jau pirmdien būs gadiņš!

Laiks skrien vēja spārniem, tāpēc arī 14.februāra lielajā intervijā uz sarunu aicināsim Superbēbītes Odetas vecākus, lai ar patīkamām atmiņām atcerētos bēbītes gaidīšanas laiku un viņas pirmo gadiņu.

Līdz ar lielo sarunu arī noslēgsim Superbēbīša 2020 projektu, vēlot mazajai Odetai veselību turpmāk.

Vai zināji, ka mazulītis tavu balsi dzird arī esot puncī, bet, kad piedzimis, tavu balsi un tavas dziedātās dziesmas atpazīst? Tas mazulim sniedz drošības sajūtu, ka viņš šajā pasaulē ir gaidīts un drošībā. Kāpēc vēl svarīgi dziedāt bērniņam šūpuļdziesmas, skaidrosim šo svētdien.

Izrādās, grūtniecība izmaina arī sievietes asinis, jo tām šajā laikā jāpaveic daudz lielāks uzdevums. Tiesa, tas nebūtu iespējams bez pietiekama dzelzs līmeņa asinīs, tāpēc raidījumā tiksimies ar ārsti, kura skaidros, kāpēc dažkārt topošajai māmiņai nepieciešams lietot dzelzs preparātus.

Svētdien svinēsim mīlestības dienu, tāpēc arī šai tēmai pieskarsimies raidījumā, skaidrojot, kāpēc ir svarīgi katru dienu otram teikt, ka mīli, un kāpēc attiecības nenotiek pašas no sevis.

Tiekamies 14.februārī plkst. 9.20