14.03. STV: Matu diagnostika, analīzes grūtniecēm pēc 35 gadu vecuma, piena produktu alternatīvas

14. Mar 2021, 10:33 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aiz muguras vēl viena vērtīga tikšanās ar jums, foršie skatītāji! Mēs no sirds ceram, ka arī šajā raidījumā katra no jums varēja pasmelties kādu atziņu, iedvesmu vai atbildi uz senu jautājumu, un jau nākamajā svētdienā tiksimies atkal, lai runātu par mums svarīgo.

Tikmēr, kamēr gaidām nākamo raidījumu, atskatīsimies, par ko vēstījām 14.marta sižetos!

Lielajā intervijā šodien tikāmies ar digitālo mediju speciālistu Artūru Medni un viņa sievu Ilzi, lai runātu par to, kā izmainījās viņu dzīve pēc dēliņa piedzimšanas.

Kas jāņem vērā, kļūstot par māmiņu pēc 35 gadu vecuma? Raidījumā tikāmies ar ārsti, kura skaidroja plašāk par ģenētikas analīzēm, kuras jāveic topošajām māmiņām šajā vecumā.

Ir situācijas, kad no ikdienas uztura nepieciešams izslēgt govs pienu un to saturošus produktus. Kādas ir iespējamās alternatīvas, ja pienu tomēr kārojas? Vaicājām speciālistam.

Gaidību laikā sievietes mati kļūst spēcīgāki un mirdzošāki, taču pēc bērniņa nākšanas pasaulē tie piedzīvo izmaiņas, jo izmaiņas organismā un stress dara savu. Tāpēc divu bērnu māmiņa Melānija raidījumā izmēģināja matu diagnostiku, lai objektīvi izvērtētu savu matu stāvokli un piemeklētu tiem atbilstošākos kopšanas līdzekļus.

TV