Tēvu dienā intervija ar psihoterapeitu Artūru Miksonu! Citas tēmas raidījumā: Pēcdzemdību rehabilitācija, autiņbiksīšu nomaiņa, rudens mode bērniem

13. Sep 2020, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labs rīts Tēvu dienā!

No sirds ceram, ka šodien kārtīgi samīļojāt savus mīļos tētus un opīšus, pasakoties viņiem paldies par to, ko viņi jums devuši - ticību saviem spēkiem, mīlestību, uzmanību, iedvesmu, paļāvību un vēl daudz ko citu.

Šodien Māmiņu Kluba raidījumā, par godu svētkiem, tētiem bijām atvēlējuši īpašu vietu, runājot par viņu nozīmīgo lomu un arī meklējot idejas, kā tētus palutināt.

Lielajā intervijā tikāmies ar psihoterapeitu Artūru Miksonu, lai runātu par tēva lomu ģimenē. Par to, cik tā ir nozīmīga, atbildīga un plaša, kā arī to, kā mēs, mammas, un paši tēti to savā ģimenē varam stiprināt.

Kopīgi ar Rimi Bērniem garšu ekspertu Normundu Baranovski pagatavojām sātīgas brokastis, no kurām nespēs atteikties neviens tētis, - kartupeļu pankūkas ar lasi!

Gaidību laiks, dzemdības sievietes organismam ir pamatīga slodze, tāpēc jāvelta laiks, lai organisms pēc piedzīvotā harmoniski atgūtos. Kā to darīt un cik ātrā laikā organisms atjaunojas, kopā ar Superbēbītes Odetas māmiņu Kristīni devāmies uzzināt pie speciālista.

Kad gaidi mazulīti, sarūpē bērniņam pirmās nepieciešamās lietiņas, kuru vidū ir arī autiņbiksītes. Mēs vaicājām fizioterapeitei, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties autiņbiksītes jaundzimušajam, kā arī meklējām padomu, kā tās vispareizāk nomainīt.

Māmiņu Klubs kopā ar raidījuma vadītāju Rūtu turpina testēt dažādas lietas, vietas un pieredzi, šoreiz dodoties uz salonu "Siena", lai izmēģinātu jaunumu - tapeti, kas kalpo arī kā tāfele.

Rudens ir tik krāsains gadalaiks, tāpēc pelēcīgumu un drūmumu atbīdīsim tālāk, lai ļautos krāsainai modei. Kopā ar tēti un viņa meitiņām devāmies lūkot drēbes šim rudenim!

TV