12. jūnija Māmiņu Kluba raidījumā skaidrosim, kā Latvijā jūtas viendzimuma ģimenes

10. Jun 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jūnijs drīz jau pusē! Vai spēj tam noticēt? Šķiet, vasara tikai tikko sākās, bet nu jau tā uzņēmusi pamatīgus apgriezienus. 

Šīs svētdienas rītu noteikti iesāc kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījumu, jo sižetos atradīsi daudz noderīga gan topošajām māmiņām, gan jaunajiem vecākiem.

Ko ģimenēm nozīmē civilās savienības likums un kā Latvijā jūtas viendzimumu ģimenes? Lai to noskaidrotu, 12. jūnija raidījumā uz sarunu aicināsim kustības "Dzīvesbiedri" vadītāju Kasparu Zālīti un LGBT aktīvisti, divu bērnu mammu un sieviešu stand-up komiķi Lindu Curiku.

Kādas ir tavas attiecības ar sportošanu? Ja līdz šim esi šaubījusies, iespējams, vasara būs īstais laiks, lai beidzot izkustētos. Domājams, ka Māmiņu Kluba TV raidījumu vadītāju Kristīnes un Līvas piemērs tevi iedvesmos!

Kam uzmanību pievērs tu, kad izvēlies bērnam pārtikas produktus, apģērbu vai rotaļlietas? Bēbīšu kluba māmiņai Santai ir svarīgi, lai produkti būtu ekoloģiski, jo tādējādi ir iespējams nodrošināt savam mazulim vislabāko. Kāpēc priekšroka būtu jādot ekoloģiskiem, bioloģiskiem produktiem, skaidrosim 12. jūnija raidījumā.

Gaidību laikā sievietes ķermenis piedzīvo būtiskas izmaiņas, tostarp, arī āda. Tā var kļūt apsārtusi, veidoties pigmentācija un strijas, tāpēc ir vērtīgi ieklausīties speciālista ieteikumos, kā šajā skaistajā dzīves periodā parūpēties par savas ādas veselību.

Dzelzs līmenim organismā ir ļoti būtiska loma, lai sieviete pēc mazuļa nākšanas pasaulē justos labi. Kuros gadījumos pēcdzemdību laikā dzelzs jāuzņem papildus, skaidrosim jau svētdien sarunā ar ārstu.

Raidījumā arī atskatīsimies, kā mums veicās kopīgajā pastaigā Mežaparkā, kas pulcēja daudzus desmitus māmiņu ar mazuļiem.

Tiekamies 12. jūnijā plkst. 9.20