12.decembra Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Rūta un Lauris Reiniki

10. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētdien jau trešā advente. Jo tuvāk nāk Ziemassvētki, jo pacilātāks ir noskaņojums.

Tiekamies skaistās Ziemassvētku noskaņās arī šo svētdien Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, lai gūtu vērtīgas atziņas, iedvesmotos un uzzinātu ko jaunu!

12.decembra Māmiņu Kluba raidījumā viesosies Lauris Reiniks un Rūta Reinika-Preisa, kuri līdzi būs paņēmuši arī daudzu Latvijas bērnu iemīļoto lācēnu Ričiju Rū.

Ziemassvētki sev līdzi nes arī piparkūku smaržu. Un kāpēc gan lai ierastās piparkūkas šoreiz nepagatavotu nedaudz interesantākā veidā? Raidījumā Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis piedāvās pagatavot piparkūku groziņus ar krēmu un sāļo karameli.

Esam sekojuši līdzi Diānas un Andra stāstam, kuri cenšas tikt pie bēbīša. Pāris gājis cauri vairākām neveiksmīgām grūtniecībām, tāpēc nolēmis lūgt palīdzību, lai tiktu pie ilgi gaidītā bērniņa ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību. Šobrīd Diāna un Andris gatavojas atkārtotam mēģinājumam, tāpēc ļoti svarīga šajā laikā ir nepieciešamo vitamīnu un mikrolementu uzņemšana, lai varētu izslēgt dažādu riskus.

Ziemassvētki ir laiks, kad bērni gaida dāvanas. Tās gādājot vecākiem gan vajadzētu atcerēties, ka jāņem vērā bērna temperaments un intereses, nevis jāvadās tikai pēc saviem uzskatiem, kas bērnam būtu vislabākā dāvana, jo nereti var gadīties situācijas, kad saņemtā dāvana bērnam nerada tik lielu prieku, kā sākotnēji cerējuši vecāki. Raidījumā uzklausīsim speciālista ieteikumus, kā sekmīgāk izvēlēties bērnam dāvanas, kas ne tikai izklaidē, bet arī attīsta.

Ir pagājis mēnesis, kopš jaunā māmiņa Lana uzsāka lietot galvas un matu kopšanas līdzekļus, kurus viņai ieteica speciāliste pēc diagnostikas veikšanas. Laiks uzzināt, kādus rezultātus nesusi šo līdzekļu lietošana.

Ziemassvēku laikā dzimušie mazuļi dāvanā no Huggies saņems Latvijas sieviešu invalīdu asociācijas "Aspazija" adītās zeķītes, lai mazuļiem no pirmajiem brīžiem šajā pasaulē tiktu īpašas rūpes un gādība. Raidījumā ieklausīsimies speciālistes teiktajā, kāpēc ir tik ļoti svarīgi, lai jaundzimušajam būtu siltas vilnas zeķītes.

Tiekamies 12.decembrī plkst. 9.20!