12.12. STV: Rūta un Lauris Reiniki, piparkūku groziņi, rotaļlietu izvēle bērniem, vitamīni topošajai māmiņai

12. Dec 2021, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens Trešajā adventē! Pirmssvētku laikā arī Māmiņu Kluba TV studija ietērpusies svētku rotā, un tajā esam sagaidījuši arī mūsu viesus - Reiniku ģimeni. Interviju ar viņiem vari noskatīties tepat, Māmiņu Klubā.

Atskaties uz 12.decembra raidījuma sižetiem un noskaties sev ērtākajā laikā tos atkārtoti!

12.decembra Māmiņu Kluba raidījumā viesojās Lauris Reiniks un Rūta Reinika-Preisa, kuri līdzi bija paņēmuši arī daudzu Latvijas bērnu iemīļoto lācēnu Ričiju Rū.

Ziemassvētki sev līdzi nes arī piparkūku smaržu. Un kāpēc gan lai ierastās piparkūkas šoreiz nepagatavotu nedaudz interesantākā veidā? Raidījumā Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis piedāvāja pagatavot piparkūku groziņus ar krēmu un sāļo karameli.

Esam sekojuši līdzi Diānas un Andra stāstam, kuri cenšas tikt pie bēbīša. Pāris gājis cauri vairākām neveiksmīgām grūtniecībām, tāpēc nolēmis lūgt palīdzību, lai tiktu pie ilgi gaidītā bērniņa ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību. Šobrīd Diāna un Andris gatavojas atkārtotam mēģinājumam, tāpēc ļoti svarīga šajā laikā ir nepieciešamo vitamīnu un mikrolementu uzņemšana, lai varētu izslēgt dažādu riskus.

Ziemassvētki ir laiks, kad bērni gaida dāvanas. Tās gādājot vecākiem gan vajadzētu atcerēties, ka jāņem vērā bērna temperaments un intereses, nevis jāvadās tikai pēc saviem uzskatiem, kas bērnam būtu vislabākā dāvana, jo nereti var gadīties situācijas, kad saņemtā dāvana bērnam nerada tik lielu prieku, kā sākotnēji cerējuši vecāki. Raidījumā uzklausījām speciālista ieteikumus, kā sekmīgāk izvēlēties bērnam dāvanas, kas ne tikai izklaidē, bet arī attīsta.

Ir pagājis mēnesis, kopš jaunā māmiņa Lana uzsāka lietot galvas un matu kopšanas līdzekļus, kurus viņai ieteica speciāliste pēc diagnostikas veikšanas. Uzzini, kādus rezultātus nesusi šo līdzekļu lietošana.

Ziemassvēku laikā dzimušie mazuļi dāvanā no Huggies saņems Latvijas sieviešu invalīdu asociācijas "Aspazija" adītās zeķītes, lai mazuļiem no pirmajiem brīžiem šajā pasaulē tiktu īpašas rūpes un gādība. Raidījumā ieklausījāmies speciālistes teiktajā, kāpēc ir tik ļoti svarīgi, lai jaundzimušajam būtu siltas vilnas zeķītes.

TV