11.novembra ONLINE TV videosaruna

11. Nov 12:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kad aiz loga rudens, varam vairāk laika veltīt tam, lai uzkrātu jaunas zināšanas un izglītotos. Tāpēc Māmiņu Klubs 11.novembrī gan topošos, gan jaunos vecākus aicina pieslēgties Online TV, lai saņemtu speciālistu atbildes uz jautājumiem, kas skar gan bērnu, gan arī sievietes veselību un labsajūtu.

11.novembra ONLINE TV videoieraksts: 

Saruna par selēna nozīmi mūsu organismā

Vai zināji, ka selēns ir dzīvībai svarīgs un neaizvietojams elements? Piemēram, bez tā nav iedomājama vairogdziedzera darbība, tāpat arī tas ieņemu nozīmīgu lomu imunitātes veidošanā. Starp citu, zinātnieki arī pierādījuši, ka ar selēna palīdzību iespējams uzlabot vīrieša auglību. Par selēna nozīmi sarunāsimies ar ārsti Maiju Gureviču.

Sievietes intīmā veselība

Mūsu ikdiena ir ļoti aizņemta, jo esam uzņēmušās daudzas lomas, taču, nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst, ka trakajā skrējienā pirmajā vietā jāierindo sava veselība. Tāpēc Māmiņu Kluba Online TV sarunāsimies ar ginekoloģi, dzemdību speciālisti Natāliju Bērzu par sievietes intīmo veselību. Kas katrai sievietei par to būtu jāzina?

D vitamīns bērniem

Zināms, ka mūsu platuma grādos dzīvojot D vitamīnu nav iespējams uzņemt pietiekamā daudzumā, pat tad, ja vasara ir iegadījusies ļoti saulaina. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi, lai D vitamīns tiktu uzņemts papildus jau no dzimšanas brīža. Cik lielas ir D vitamīna ieteicamās devas, kā to vislabāk uzņemt, par to visu jau 11.novembrī.

Labās baktērijas mazuļa labsajūtai

Rūpes par bērniņu un mazuļa labsajūta ir svarīga ikvienam vecākam, tāpēc cenšamies nodrošināt savu bērnu ar visu tam nepieciešamo. Starp dažādām sadzīviskām vajadzībām, kas palīdz bērniņam justies komfortabli, liela nozīme ir arī labajām baktērijām, kas ir nozīmīgs atbalsts mazuļa veselībai. Raidījumā runāsim par to, kādi ir ieguvumi no probiotiku lietošanas un kāpēc ir tik svarīgi izvēlēties klīniski pierādītus probiotiķus.

Bērna fotogrāfiju publicēšana sociālajos tīklos

Publicēt vai nepublicēt sava mazuļa foto – tas ir katra vecāka un ģimenes privāts lēmums, ko vada konkrēti argumenti. Bet kā rīkoties vecākiem, kuri nolēmuši savu mazuli neizrādīt interneta plašumos, taču pamana, ka to dara kāds cits ģimenes loceklis, tuvs draugs vai pat svešinieks? Un ko par savu fotogrāfiju publicēšanu jau tuvā nākotnē pieaugot teiks paši bērni, kuri saviem vecākiem nav devuši atļauju sevi izrādīt sociālajos tīklos? Par to saruna ar Datu valsts inspekcijas direktores vietnieci Lāsmu Dilbu.

Kas jauns žurnālā “Mans mazais”?

Māmiņu Kluba Online TV raidījumā tiksimies ar žurnāla “Mans mazais” redakcijas pārstāvi, lai uzzinātu, kas aktuāls žurnāla jaunākā numura lappusēs.