11.12. STV: Medņu ģimene, pastaigas ar bērnu ziemā, dodamies uz randiņu

11. Dec 2022, 10:29 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens Trešajā adventē! Pirmssvētku laikā laikā turpinām būt kopā ar jums, tiekoties ik svētdienu, lai runātu par jauājumiem, kas aktuāli gan topošajiem, gan jaunajiem vecākiem.

Atskaties uz 11.decembra raidījuma sižetiem un noskaties sev ērtākajā laikā tos atkārtoti!

Raidījumā tiksimies ar atraktīvo Artūra Medņa ģmeni, lai runātu par to, kā ir būt vecākiem diviem maziem bērniem.

Kad bērnam ir par aukstu, lai dotos laukā, un vai pastaigās svaigā gaisā var doties arī tad, ja mazulim ir iesnas un klepus? Atbildes uz šiem jautājumiem meklējām šodienas raidījumā.

Gada aukstajā sezonā dažādas slimības izplatās daudz straujāk, jo īpaši tas attiecināms uz respiratorām jeb elpceļu saslimšanām. Lai ārsts varētu nozīmēt piemērotāko ārstēšanu, ir svarīgi veikt analīzes, kas ļauj noteikt slimību ierosinātāju. Raidījumā devāmies uz laboratoriju uzzināt, kādas ir analīžu iespējas.

Lai bērni visu savu brīvo laiku nepavadītu tikai pie ekrāniem, ir svarīgi parūpēties par interesantām un vienlaikus arī izglītojošām aktivitātēm. Ņemot vērā, ka straujiem soļiem tuvojas ziemas brīvlaiks, jautājums par bērniem aizraujošām aktivitātēm pavisam noteikti iegūs lielu aktualitāti.

Vai atceries mūsu tikšanos ar jauno māmiņu Lauru, kurai pēc mazuļa piedzimšanas pastiprināti izkrita mati? Pēc veiktās galvas ādas un matu diagnostikas Laura mēnesi ir lietojusi speciālista ieteiktos matu kopšanas līdzekļus, tāpēc satikāmies atkārtoti, lai uzzinātu, kādus uzlabojumus tie devuši.

Šajā svētdienā Līva un Edgars dalījās ar jaunu uzdevumu, kas jums palīdzēs atsvaidzināt savas attiecības!

TV