11.09. STV: Simsonu ģimene, grūtniecības pirmās nedēļas, rūpes par ādu rudenī

11. Sep 2022, 10:19 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labs rīts Tēvu dienā!

No sirds ceram, ka šodien kārtīgi samīļojāt savus mīļos tētus un opīšus, pasakoties viņiem paldies par to, ko viņi jums devuši - ticību saviem spēkiem, mīlestību, uzmanību, iedvesmu, paļāvību un vēl daudz ko citu.

Svinot Tēvu dienu, šodien devāmies ciemos pie Armanda Simsona ģimenes. Runājām par daudzbērnu ģimenes izaicinājumiem un ieguvumiem, savukārt Iveta dalījās ar savu pieredzi mammas lomā.

Šajā svētdienā kopā ar Rimi Bērniem šefpavāru Normundu Baranovski pagatavojām gardu pastu. 

Kādas ir tavu bērnu attiecības ar ārstiem un medmāsām? Raidījumā kopā ar mazo Robertu devāmies nodot analīzes, kā arī uzklausījām psihoterapeites Diānas Zandes ieteikumus, kā bērnu sagatavot procedūrām un vizītei pie ārsta, lai viņš nebaidītos.

Šajā svētdienā uzsākām jaunu stāstu sēriju, kurā vēstīsim par grūtniecības attīstību sākot no tās pirmajā nedēļām. Šoreiz - kā attīstās mazulītis pirmajās nedēļās mammas puncī.

Āda pēc vasaras ir nogurusi, tāpēc tai nepieciešamas īpašas rūpes. Kādus sejas kopšanas līdzekļus šajā gadalaikā izvēlēties, vaicājām farmaceitei.

Raidījumā uzsākām jaunu rubriku “Mūsdienīgas attiecības” kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāju, geštaltterapeiti Līvu Spuravu un viņas vīru, kuri abi kopā izglītos par pāru attiecībām.

TV