10.oktobra Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Ņikita Bezborodovs

08. Oct 2021, 08:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Koku lapas strauji iekrāsojušās zeltainas. Nav divu domu, ka klāt ir rudens, jo vakaros daudz ātrāk satumst, bet rītos tā vien kārojas ilgāk uzkavēties siltajā gultā.

Pa vidu starp saviem brīvdienu plāniem, kuros noteikti ietilpst došanās dabā, rezervē sev brīvu svētdienas rītu, lai veltītu laiku sev un noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu. Tiekamies jau 10.oktobrī plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Svētdien uz sarunu aicināsim bērnu psihiatru Ņikitu Bezborodovu, lai runātu par pihiskajiem traucējumiem un tēmām, par kurām publiskajā telpā runā reti.

Veikalos aizvien plašākā klāstā ir pieejami dažādi produkti, kas piemēroti, piemēram, vegāniem, veģetāriešiem vai tiem, kuri vēlas no sava uztura izslēgt piena produktus. Raidījumā konsultēsimies ar uztura speciālisti, kura skaidros, kādos gadījumos ir vērtīgi šādus produktus ietvert savā uzturā, un kas jāņem vērā, ja izslēdz no sava uztura kādu konkrētu produkta grupu.

Ilgstoši dzīvojot stresā un pārslodzē, bieži vien vairs nepamanām, ko nozīmē justies labi, jo esam pieraduši pie sava stāvokļa, taču, kā norāda endokrinoloģe, tas ir tikai līdz kādam noteiktam brīdim. Kā jaunā māmiņa, kuras dzīvē netrūkst stresa, jo ir pilnībā mainījies dzīves ritms, var justies labāk un palīdzēt savu organismu nodrošināt ar enerģiju, vaicāsim ārstam.

Ko tev nozīmē justies un izskatīties labi? Vienai sievietei tas nozīmē došanos laukā sportot, citai uzkrāsot lūpas, bet vēl kādai - nekā nedarīšanu. To, ka katra no mums ir atšķirīga, raidījumā atgādinās psihoterapeite Diāna Zande, savukārt medicīnas doktors Vilnis Dzērve dalīsies ieteikumos, kā parūpēties, lai mūsu organisms būtu optimāli labā formā.

Vienā no iepriekšējiem Māmiņu Kluba raidījumiem tu varēji iepazīties ar Diānu un Andri, kuri vēlas tikt pie bērniņa, taču, diemžēl, neveiksmīgi. Pa šo laiku pāris ir veicis analīzes, un nu Diāna dodas pie ģenētiķa, lai noskaidrotu iemeslus, kāpēc iepriekšējās grūtniecības bijušas nesekmīgas.

Tiekamies 10.oktobrī plkst. 9.20