10.04. STV: Izdegšana, gaļas ieviešana bērna uzturā, kopīga svētku svinēšana

10. Apr 2022, 10:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 10.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Mūsdienās par izdegšanu dzirdam aizvien biežāk. Augstās prasības no sabiedrības, daudzie pienākumi, satraucošās vēstis pietuvošanos izdegšanai tikai paātrina, tāpēc šīs svētdienas raidījumā aktualizējām jautājumu par izdegšanu, uz sarunu aicinot TV personību Kristīni Virsnīti un integrālo kouču Ritu Sprindžuku.

Svētku kopīga svinēšana ir ļoti svarīga, jo, mācoties no mūsu piemēra, ir liela iespēja, ka bērni svinēšu un tradīcijas paņems līdzi arī savā pieaugušo dzīvē. Jo īpaši nozīmīgi tas ir līdz skolas vecumam. Raidījumā uzzinājām, kā kopīgus brīžus ģimenē ienes mūsu raidījuma vadītāja Līva.

Kad tuvojas vecums, kad laiks uzsākt bērna piebarošanu, vecākiem rodas jautājums, ar ko sākt, kad uzturā ieviest gaļu, kādas putras ir piemērotākās mazulim? Uz šiem un citiem ar piebarojumu saistītiem jautājumiem svētdien atbildēja ārste.

Uzturs ir lielisks veids, kā uzņemt organismam nepieciešamo dzelzi, taču kuros produktos tā ir visvairāk? Atbildi zina sniegt ginekoloģe Karlīna Elksne.

Veselības pamatā ir kustības, tāpēc šajā svētdienā kopā ar Bēbīšu kluba māmiņu Santu satikām fizioterapeiti, kura ieteica četrus pavisam vienkāršus vingrinājumus, kurus ikviena māmiņa var veikt arī ratu pastaigu laikā.

TV