10.02. STV: Bērnu izglītība nākotnē. Drošs jaundzimušā miegs. Cīņa ar aukstumpumpām

10. Feb 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Cik viegli ir palaist bērnus mācīties ārzemēs? 10. februāra Māmiņu Kluba TV raidījumā ar savu pieredzi par šo jautājumu dalījās Jana Duļevska.

Sestdienas raidījumā runājām arī par to, kā izvēlēties nākotnes profesiju. Par mūsdienu izglītības izaicinājumiem lielajā diskusijā tikāmies ar Zuargusu. Vai jūs jau esat aizdomājušies, par ko vēlas kļūt jūsu bērni?

Garās darba stundas, nomācošie ziemas vakari atņem spēkus. Kur tos atgūt? Jā, mammas darāmo darbu saraksts nekad nebeidzas, taču enerģija gan. Kā māmiņai šajā vīrusa laikā parūpēties par savu veselību? Devāmies pēc padoma pie ārsta.

Lai novērtētu bērna attīstību, svarīga ir vizīte pie fizioterapeita. Īpaši tad, ja bērniņš ir tikko sācis staigāt. Raidījumā fizioterapeite Klaudija Hēla dalījās ar ieteikumiem, kā iekārtot vidi mazulim, kurš sācis līst, rāpot un celties kājās.

Vai arī tevi dažkārt piemeklē nepatīkams pārsteigums - aukstumpumpa? Šodienas raidījumā vaicājām ārstei, kāpēc tās rodas un kā stiprināt savu imunitāti, lai aukstumpumpas kļūtu par pagātni.

Veikalos var iegādāties tik daudzas skaistumlietas, lai iekārtotu mazuļa gultiņu pēc iespējas skaistāk un gaumīgāk, BET... Kā uzsver pediatre, miega speciāliste Marta Celmiņa, nekas no tā jaundzimušajam nav nepieciešams. Patiesībā, bez tā visa var nevis iztikt, bet gan tie pat var apdraudēt bēbīša dzīvību. Ieklausies speciālistes padomos!

“Māmiņu Klubs” šogad svin 20 gadu pastāvēšanas jubileju un mums ir lieli jaunumi - tapis attīstošo rotaļlietu zīmols “Ya!Toys”! Pirmais, lielais kluču komplekts no 114 dažāda lieluma klučiem, kas piemēroti dažāda vecuma bērniem, kam bērni teiks “Jā!” Palūko, cik daudz prieka tas rada!

TV